(Legrand Grup Türkiye)’den Örgü Kablo Tavası: “Legrand Cablofil”

Legrand Grup Türkiye, markalarından Cablofil ile dünyada en çok teste tabi tutulmuş ve sertifika sahibi tel örgü kablo tavaları çözümleri sunuyor. Cablofil; esneklik, temizlik ve bakım kolaylığıyla da öne çıkıyor.

Cablofil, her çeşit uygulamada kablo yönetimi için çözümler sunuyor. Patentli T tipi özel kaynak yapısı ile yüksek enerji tasarrufu amaçlayan Cablofil, sürdürülebilir bir gelecek hedefliyor. Her ortama uygun entegrasyon için geniş yüzey kaplama seçenekleri ve çoklu konfügirasyonlara izin veren yapısıyla Kablo Taşıma Sistemleri alanında faaliyet gösteren Cablofil, açık binalardan data sektörüne kadar birçok alanda kullanım sunuyor. Cablofil, ateşe dayanıklılık, Avrupa standartlarına uygunluk, ISO 9001 kalite belgesi, hızlı bağlantı sistemi ve vidasız montaj özellikleriyle esneklik, temizlik ve bakım kolaylığı vadediyor.

Dünyada en çok test edilen ve sertifika sahibi kablo tavası unvanına sahip Legrand Cablofil, yüksek enerji tasarrufu ve çevreci yaklaşım ile sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamayı amaçlıyor. %90 açık yapısı ve özel tasarımı sayesinde maksimum havalandırmayı garanti ederken kablo ısınmasının önüne geçerek tesislere ek enerji tasarrufu sunuyor. Özellikle çevre dostu bina ve tesislerde tercih edilen Cablofil, özel yapısı ve ham maddelerin özel kullanımı sayesinde geleneksel kablo tavalarına göre üretimdeki atık miktarını belirli oranlarda optimize ederek çevreye katkı sağlamayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.legrand.com.tr