“The Flower and Plant Show 2023” 12 Nisan’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Açılıyor!

Şubat ayında yapılması planlanan ancak yaşanan deprem felaketleri nedeniyle ertelenen “The Flower and Plant Show 2023”, 12 Nisan’da kapılarını açıyor.


“The Flower and Plant Show 2023”
12. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

Katılım: Çevrim İçi Kayıt Formu
Tarih: 12-15 Nisan 2023
Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi, Büyükçekmece/İstanbul


Başta yerli üreticiler olmak üzere, süs bitkileri ve peyzaj sektörünün tüm paydaşlarını uluslararası nitelikli tek bir fuarda bir araya getiren The Flower and Plant Show 2023’te; farklı türde ağaçlar, çiçekler ve çiçek soğanları, iç ve dış mekân süs bitkileri, fideler, dikey bahçeler, meyve fidanları, tohumlar, dekoratif peyzaj malzemeleri, bahçe aletleri, park ekipmanları, yetiştirme ortamları ile teknik ekipman ve malzemelere kadar sektöre dair yüzlerce ürün bir arada sergilenecek. Aralarında belediyeler, oteller, alışveriş merkezleri, inşaat firmaları, sağlık kuruluşları, markalı konut projeleri, şehir planlamacıları, mimarlar gibi süs bitkileri ve peyzaj ile doğrudan ilgisi bulunan ziyaretçi grupları The Flower and Plant Show 2023’te buluşacak.

Tarsus Fuarcılık tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 12. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı The Flower and Plant Show, 12-15 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Çoğunluğu yerli üreticilerden oluşan çok sayıda markanın katılacağı fuara, 1.000’i yurt dışından olmak üzere toplam 15 bin satın almacı bekleniyor.

Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur

Sektörlerin yeni pazarlara açılması ve dünyanın dört bir yanından nitelikli satın almacılarla bir araya gelip farklı ihracat kanallarına erişimi konusunda fuarların en etkili mecralar olduğunu vurgulayan Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Yerli üreticilerimiz, nitelikli ve fiyat avantajlı ürünleriyle, dünya süs bitkileri ticaretinde farklı bir konumda bulunuyor. Yurt içi ve yurt dışından binlerce profesyoneli ağırlayacağımız The Flower and Plant Show ile, sektörün satış ve ihracat hedeflerine katkı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

The Flower and Plant Show 2023 hakkında detaylı bilgi ve çevrim içi kayıt için www.flowershow.com.tr adresi ziyaret edilebilir.