(Artema)’dan Yeni Renk Teknolojisi: “V-Box”

Artema’nın duş sistemlerindeki akıllı çözümü “V-Box”; krom, altın, bakır, fırçalı nikel ve mat siyah renk alternatifleri ile farklı tasarımlardaki banyolarla uyumlu birliktelik sunuyor.

Artema’nın özel renk kaplama teknolojisi ile renkler, uzun yıllar boyunca canlılığını korumayı vadediyor. “V-Box”ın yuvarlak ve kare yapılı formları, farklı renk alternatifleri ile farklı tasarımlardaki banyolara uyum sağlayabiliyor. Artema, renklerin uzun süre kalıcılığını sunan çift katmanlı black coating teknolojisi, kararmaya ve korozyona karşı yüksek dirençli parlak krom kaplama teknolojisi ve çizilmeye karşı yüksek dirençli PVD teknolojisi ile uzun yıllar kullanım vadediyor. Akıllı V-Box çözümleri, konforlu bir duş deneyimi sunarak misafirlerine kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlamak isteyen turizm işletmeleri tarafından da tercih ediliyor.

“V-Box”ın AquaControl fonksiyonu, suyun sıcaklığını sabit tutarak duş konforunu artırıyor. Termostatik banyo bataryaları, sıcaklığı çok kısa sürede istenen seviyeye getirerek, duş boyunca sabit tutuyor. Suyun basıncındaki dalgalanmaları da kontrol eden teknoloji, üşüme ve yanma derdi olmadan kesintisiz bir duş konforu sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.artema.com.tr