(Kelebek Mobilya)’dan Evcil Hayvan Sahiplerine Özel Koltuk Takımları…

Kelebek Mobilya’nın yenilikçi teknolojilerle geliştirdiği koltuk takımları evcil hayvan sahiplerine, yıpranmalara karşı etkili, kolay temizlik imkânı sunuyor.

Kelebek Mobilya, evcil hayvan sahiplerine uygun tasarlanan yeni kumaşlarıyla mobilya seçimlerinde müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Marka, evcil hayvanları ile aynı evi paylaşırken mobilyalarının zarar görmesini istemeyenlere yıpranma önleyici ve dayanıklı özel kumaş seçenekleri sunuyor. Uluslararası Akredite Laboratuvar, INTERTEK tarafından Avrupa standartlarına göre testten geçirilmiş, onaylanmış farklı renk ve desen seçeneklerine sahip “Kelebek Pati Dostu” kumaşlar ilk aşamada Lidya, Lugano, Viena ve Novardy koleksiyonlarda satışa sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kelebek.com/tr


Kelebek Mobilya
Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 200’ün üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurt dışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.