(ArtStone)’dan Sismik Güvenlik için Duvar Panelleri…

Artstone Fiberglas esaslı dekoratif duvar panelleri, sahip oldukları; düşük ağırlık, yüksek dayanıklılık ve kolay işlenebilirlik özellikleri ile dikkat çekiyor.

Hafif yapıcı özelliği ile binaya ekstra yük bindirmeyen Artstone panelleri, darbe dayanımı testi sonuçları ile sektöre uzun ömürlü paneller sunuyor. 10 – 14 mm arasında değişen kesit kalınlıkları ile maksimum dayanıma ulaştırılan dekoratif uygulama panelleri, güçlü ve deforme olmayan yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı vadediyor. İnce ve esnek formu ile iç ve dış mekânlarda her yüzeye vidalama yöntemi ile uygulanabilen Artstone ürünleri, mimari projelerde yer alan duvar, kolon, kiriş ve tavan yüzeylerinin optimum sürelerde istenilen doku ve görünümlere kolaylıkla gerçekleşmesini sağlıyor.

Tasarımcılar için, hem üç boyutlu yüzey dokuları ve canlı renkleri ile kreatif mekânlar tasarlama fırsatı sunan Artstone panelleri hem de dayanımı yüksek güvenli yaşam alanları oluşturmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: artstone.com


Artstone
Dekoratif duvar panelleri alanında 2005 yılında faaliyete geçen Artstone Panel Sistemleri A.Ş., tüm mekânlarda doğadan ilham alan yaratıcı çözümler sunuyor. Genç, dinamik ve vizyoner ekibi ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.