“Bruno Ceschel ile Portfolyo Değerlendirme” Açık Çağrı Başvuruları Devam Ediyor!

Ka Atölye, “Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi” adlı etkinlik kapsamında Bruno Ceschel’in Türkiye’ye ilk ziyaretinde işlerini göstermek isteyen lens tabanlı yaratıcıları ve tasarımcıları açık çağrıya başvurmaya davet ediyor.


“Bruno Ceschel ile Portfolyo Değerlendirme”
Açık Çağrı

Başvuru Tarihi: 19 Mart 2023 – 28 Mart 2023
Başvuru: Çevrim İçi
Katılım: Sınırlı, Ücretsiz


Açık çağrıya herhangi bir yaş, seviye veya ücret koşulu olmadan; aklında bir fikri olan ve bunu geliştirmek isteyen, bir proje üzerinde çalışan, elinde tamamlanmayı bekleyen bir maket kitabı olan, uzun süredir aklında olan ama bir türlü bir araya gelemeyen çalışmaları olan veya sadece portfolyosu elinde ve nereden başlatacağını bilemeyen lens tabanlı yaratıcı veya tasarımcılar başvurabiliyor.

Katılımcıların başvuruları Bruno Ceschel ve Ka Ekibi tarafından değerlendirilecek. Portfolyo Değerlendirmesi için seçilen 6 kişiyle görüşmeler, 1 Nisan 2023, Cumartesi günü 11.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.kaatolye.com

“Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi” hakkında bi-özet‘in ilgili haberini incelemek için:

(Ka Atölye)’den “Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi”


Bruno Ceschel
Bruno Ceschel, çalışmaları öncelikle çağdaş fotoğrafçılığı araştıran bir yazar, küratör ve yayıncıdır. Self Publish, Be Happy adlı organizasyonun kurucucusu olan Ceschel, Lucas Blalock, Carmen Winant, Lorenzo Vitturi ve Broomberg / Chanarin gibi sanatçıların kitaplarının yayınlanmasını sağlamıştır. Kendisi, fotoğraf kitaplarının tasarımı, üretimi ve yayınlanması konularında uzmandır. Ayrıca fotoğrafçılık alanındaki yenilikler ve dijital teknolojinin etkileri konusunda da çalışmaktadır.