“Dayanışma İçin Müzik” Konserleri (Babylon)’da Başlıyor!

Pozitif, Şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerin yarattığı etkileri, dayanışma ve birliktelikle azaltmak için bir konser serisi düzenliyor. “Dayanışma İçin Müzik” adlı konser serisi, 23 Mart – 15 Nisan 2023 tarihleri arasında Babylon’da gerçekleşecek.


“Dayanışma İçin Müzik”

Tarih: 23 Mart – 15 Nisan 2023
Yer: Babylon
Katılım: Bilet Gerekli, Ücretli


 “Dayanışma İçin Müzik” konserlerinin bilet gelirlerinin tamamı, İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) hayata geçirdiği “Deprem Bölgesi Enstrüman Destek Fonu”na, deprem felaketinden etkilenen müzik öğrencilerine ve eğitmenlerine enstrüman temin etmek üzere aktarılacak. Bölgedeki güzel sanatlar liselerinde ve konservatuvarların müzik bölümlerinde eğitim gören, depremde enstrümanı hasar gören veya kaybolan tüm öğrenciler ve bu okullarda görev yapan eğitmenler fona başvurabiliyor.

“Dayanışma İçin Müzik” konser serisinin programı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir. Konser biletleri, Biletix ve Mobilet üzerinden hizmet bedeli ödemeden satın alınabilir.

İKSV “Deprem Bölgesi Enstrüman Destek Fonu”na başvuru buradan yapılabilir. 30 Mayıs 2023 tarihine kadar açık kalacak başvuru formu ve fonla ilgili ayrıntılı bilgiye İKSV’nin web sitesinden veya bi-özet‘in ilgili haberinden ulaşılabilir:

(İKSV)’den Deprem Bölgesine Yönelik Çalışmalar