(Legrand)’dan Yeni Renk ve Fonksiyon Özellikleri ile “Sistem Armada”

Tüm elektrik tesisatlarıyla uyumlu, yeni tasarım ve yeni renk seçenekleri  Sistem Armada; hastane, okul, alışveriş merkezi gibi çalışma ve yaşam alanlarına planlama sunuyor.

Kullanıcıya daha fazla modülerlik ve çok yönlü kullanım olanakları sağlamak için yenilenen, iki yüzden fazla fonksiyona sahip Sistem Armada serisi, anahtar priz, sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle uyum sağlıyor. Beyaz ve alüminyum renk seçeneğiyle yüksek teknoloji ve dinamiklik sunan Sistem Armada, mat ve yumuşak dokunuşlu siyah rengi ve yenilenen köşeli hatlarıyla dikkat çekiyor. Estetik tasarımı, içi metal dışı plastik kaplamalı kaidesiyle dayanıklılığını üç kat daha güçlendiriyor. Sonradan eklenebilen easy led teknolojisi ile de ışıklandırmayı bir tercih olarak sunuyor.

Yenilenen UPS prizi, düz yüzeyi ile güvenli ve estetik bir tasarımı ile öne çıkarken, toz birikmesi gibi durumların da önüne geçiyor. Sadece fiş takılı olduğu zaman arkaya doğru hareket eden mekanizmasıyla kullanım haricinde elektrikle olan teması keserek kullanıcı güvenliği sağlıyor. 8 renk seçeneğiyle Sistem Armada, akıllı telefon ve tabletler için Tip A, Tip C veya Tip A+C USB prizleri ile 30W’a kadar hızlı şarj imkânı sunuyor.

Antimikrobiyal malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyal ürünleri, geliştirilen yeni tasarımı ile self-dezenfeksiyonla mikrop ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Ayrıca Fransa merkezli test laboratuvarı “Biotech Germande” tarafından belgelenen Sistem Armada, pürüzsüz yüzeyi sayesinde üzerinde toz birikmesini engelliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.legrand.com.tr