(Seramiksan)’dan Hijyenik ve Sürdürülebilir Banyolar…

Seramiksan #HijyenHerkesinHakkı mottosuyla geliştirdiği yüzey teknolojisi “Seramiksan Hygiene” ile mikroba en elverişli mekânlar olan banyoları sağlıklı yaşam alanlarına dönüştürmeyi amaçlıyor.

Seramiksan, uzun ömürlü ve içinde yeni nesil partikül sistemi bulunduran hijyen teknolojisiyle banyolardaki yeni mikropların çoğalmasını %99,9 oranında engelleyerek, sürdürülebilir banyolar sunuyor. Seramiksan’ın “Hygiene” teknolojisi, banyolara fonksiyonel ve çevreci bir tasarım anlayışı kazandırıyor. Öte yandan minimum su ve deterjan miktarı kullanılmasına kapı aralayarak maksimum hijyene ulaşılmasını sağlıyor.

Virüs ve mikroorganizmaların çoğalmaları için en elverişli ortamların banyolar olduğunu vurgulayan Seramiksan Direktörü M.Süreyya Çağlar, “Seramiksan Hygiene” ürünleri hakkında şöyle konuştu:

“Banyolar başta olmak üzere yaşam alanlarını temizlemek için güçlü kimyasallar kullanılsa da bu kimyasal temizleyiciler, hem mikroorganizmaları tamamen yüzeyden uzaklaştıramıyor, hem de bir sonraki temizliğe kadar hızla çoğalmalarına yol açıyor. Biz de geliştirdiğimiz yüzey teknolojisi Seramiksan Hygiene teknolojisi ile sağlıklı yaşam için hijyenik banyolar yaratıyor ve insan sağlığını koruyoruz. Seramiksan Hygiene’nin kullanıldığı tüm ürünlerde üst seviyede hijyene ulaşılmasını ve sudan tasarruf edilmesini sağlıyoruz. Temiz, güvenli, sağlıklı ve doğa dostu ürünlerimizle gelecek nesillere temiz bir dünya bırakılmasına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: www.seramiksan.com.tr