(Roca) Stonex® ile Banyo Tasarımları için İnovatif Çözümler Sunuyor!

Roca, “Stonex®” malzemeyle üretilen duş tekneleri ve küvet modelleri ile banyo alanlarına estetik ve işlevsel çözümler sunuyor.

Roca’nın inovatif çözümlerinden “Stonex®” malzeme, yüksek kaliteli reçine ve minerallerin birleşimi ile elde ediliyor. Roca’ya patentli “Stonex®” formülü ile üretilen küvetler ve “Terran Duş Tekneleri”, banyo alanlarında fonksiyonel bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Kullanıcının montaj esnasında istediği ölçüde keserek boyutlandırabildiği “Terran Duş Tekneleri”nin çerçeveli, çerçevesiz, dikdörtgen, kare ve açılı modelleri de bulunuyor.

Beyaz, arduaz, siyah, inci, onyx, bej ve kahve olmak üzere yedi farklı renk seçeneğine sahip “Stonex® Terran Duş Tekneleri”; farklı tasarım ve renk alternatifleriyle banyolarda estetik bir görünüm vadediyor. Çeşitli mekânlardaki farklı özelliklere ve boyutlara sahip banyolara rahatlıkla uygulanabilen “Terran Duş Teknesi”, otellerde ve renovasyon projeleri için de tercih edilebiliyor.

Doğadaki taş ve kaya yüzeylerinden ilham alan “Stonex®”, reçine ve doğal mineral bileşimi ile dokulu kaplaması sayesinde doğallık hissisiyatı sunarken, üretimi sırasında ortaya çıkan pürüzlü yapı ürünlere kaymazlık özelliği kazandırıyor. “Stonex®”, yüksek kaliteli reçine ve mineral bileşimi ile her zaman sıcaklığını koruduğundan banyo öncesinde zeminin ısıtılmasına ihtiyaç duyulmuyor. Darbelere, kimyasal ürünlere ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık sunan “Stonex®”, uzun yıllar orijinal rengini korumayı amaçlıyor. Ayrıca, tek parça halinde üretilen küvet ve duş tekneleri temizliği de kolaylaştırarak maksimum hijyeni garanti ediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.roca.com.tr


Roca 
Roca, mimari, inşaat ve iç mekânlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dahil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 86 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.