(Alumil Türkiye) İzmir’de Mimarlar ile Bir Araya Geldi!

Uluslararası alüminyum sektöründe faaliyet gösteren Alumil’in Türkiye ofisi, Urla’da Serbest Mimarlar Derneği’nin İzmir’deki üyeleriyle bir araya geldi. Alumil Türkiye CEO’su George Nathanail’in ev sahipliğinde düzenlenen buluşma markanın projeleri arasındaki Perdix Şarap Evi’nde yapıldı.

Alumil Türkiye CEO’su George Nathanail açılış konuşmasında, başarıyla geride bıraktıkları yıl için de tüm Alumil ekibi ile iş ortaklarına teşekkür etti ve sözlerine şöyle devam etti:

Alumil Türkiye CEO’su George Nathanail

“Geliştirdiğimiz mimari alüminyum sistem çözümleriyle dünyadaki birçok ünlü projenin tasarım odaklı global çözüm ortağı olarak mimarlığın gelişimini desteklemeye büyük önem veriyoruz.

Pandemiyle birlikte yaşanan küresel zorluklara rağmen Alumil Ailesi olarak 2022 yılını başarıyla tamamladık. Bu başarıların arkasında, müşterilerimizle kurduğumuz şeffaf ilişkinin başrolünde ve insanların günlük hayatını geliştirme vizyonumuzun tam merkezinde yer alan ‘çalışan ve paydaşlarımızın’ emeği çok büyük. Bu müşteri odaklı bir firma olduğumuzun da en büyük göstergesi.

Alumil’de 2023 yılında da sürdürülebilir bir yaklaşım ile ‘yeşil’ mimariye uygun, üstün kalite ve performansa sahip minimalizm odaklı alüminyum sistemleri geliştirerek, insanların günlük hayatını iyileştirme vizyonumuza odaklı kalmaya devam edeceğiz.

Her geçen gün işlerimizi geliştiriyorsak ve yenilikçi projelere imza atıyorsak, bu sizlerin sayesinde. Son 7 yılı Türkiye ofisindeki görevlerim olmak üzere 17 yıldır yer aldığım Alumil’de 2023 yılında da sürdürülebilir bir yaklaşım ile ‘yeşil’ mimariye uygun, üstün kalite ve performansa sahip minimalizm odaklı alüminyum sistemleri geliştirerek, insanların günlük hayatını iyileştirme vizyonumuza odaklı kalmaya devam edeceğiz.”

Nathanail’in konuşmasının ardından söz alan Perdix Şarap Evi mimarı Noyan Mimarlık Kurucusu Noyan Umur Vural ve Perdix Şarap Evi Alumil uygulayıcı mimarı ve DMA Mimarlık Kurucusu İdris Duman da konuşmalarında, Alumil’in yüksek kalitesine duydukları güvene dikkat çekerek, bu değerli iş birliğinin uzun yıllar devam etmesini dilediler.

“Küresel Düşün, Yerel Davran” vizyonu doğrultusunda her kıtada global varlığını büyütmeye devam eden ve 6 ülkede (Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Arnavutluk, Sırbistan, Bosna Hersek) 12 üretim tesisi bulunan Alumil, dünyanın dört bir yanında 32 iştirak ve 10.000 paydaş ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Dubai, New York, Romanya, Sırbistan, Kosova, Hindistan, Rusya, Kıbrıs, Avustralya ve daha pek çok farklı bölgede projeler üreten Alumil, 30 yıldan uzun bir zamandır küresel ölçekte çözümler tasarlayıp geliştirerek her pazarın yerel ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş ürünler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi: www.alumil.com/turkey