(NG Kütahya Seramik) 600 Mimar ile “Yeni Yıla Merhaba” Dedi!

NG Kütahya Seramik, yeni yıla merhaba partisini Sapanca’daki NG Enjoy Otel’inde gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından 600 mimar, iki günlük özel program kapsamında bir araya geldi. 

30 yıllık köklü tecrübesiyle NG Kütahya Seramik, yeni yıla merhaba partisi düzenledi. Kullandığı üretim teknolojileri ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken NG Kütahya Seramik, yeni yıla merhaba partisinde Türkiye’nin önde gelen mimarlarını ağırladı. Sapanca’daki NG Enjoy Otel’de gerçekleşen organizasyonda davetliler hem tadım etkinliklerine katılma hem de Şef Rafet İnce’nin sunumu ile Türk mutfağının lezzetlerini deneyimleme imkânı buldu. İki günlük program Kenan Doğulu’nun konseri ve Ozan Doğulu’nun Dj performansıyla son buldu.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral etkinlikte şöyle konuştu: “Önümüzdeki sene cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Cumhuriyetin 100. yılında biz de yeni fabrikamızı açacağız. 100. yıl seramik fabrikamız için çok heyecanlıyız. Ayrıca 21 Ekim 2023’te hem cumhuriyetimizin 100. yılını sevgiyle kutlayalım yine beraber olalım, güzel bir program ile coşkumuzu, sevgimizi taçlandıralım arzusundayız. Ajandanıza şimdiden not alırsanız çok sevinirim. İyi ki varsınız.

Ayrıntılı bilgi için: www.ngkutahyaseramik.com.tr/