(Creavit)’ten “Rim – Off” Teknolojisine Sahip Kanalsız Klozetler…

Creavit, sağlığa zararlı bakteri ve organizmalara yüzeylere tutunup barınma imkânı bırakmayan “Rim – Off” teknolojisine sahip kanalsız klozetleri ile kullanıcılara hijyenik banyolar sunuyor.

Yenilikçi tasarımı ve kolay temizlenebilir yapıları ile “Rim- Off” teknolojisine sahip kanalsız klozetler; kanalsız yapıları sayesinde, bakteriler için elverişli ortamın oluşmasını engelleyerek banyolarda hijyeni maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

Rezervuardan gelen suyu yüzeyindeki kanallar yardımı yerine suyun basıncıyla klozet içinde dolaştırarak kendini temizleme özelliğine sahip “Rim-Off” klozetler, 4,5 – 6 lt’lik yıkama fonksiyonları sayesinde su tasarrufu sağlıyor. Kıvrımlı kanal yüzeyleri olmadığından iç haznede ulaşılması güç yüzeyler için hijyen kolaylığı sunuyor. Kıvrımlı kanal yüzeyleri olmadığından iç haznede bakteri ve türevi zararlı oluşumlar için elverişli ortam oluşmasına engelleniyor.


Fonksiyonel özellikleriyle tüketicilerin tercihi olan Creavit “Rim – Off” özellikli klozetler, farklı beğenilere ve farklı banyo tasarımlara uygun formlarıyla banyoları karşı konulmaz bir estetik ile tamamlıyor. Free, Elegant, Solo, Letoon, Nova, Foglia, Ness ve Red Dot tasarım ödüllü Mare serileriyle farklı formları banyolara taşıyor.

Ayrıntılı bilgi için: creavit.com.tr