(Egepen Deceuninck) Avrasya Pencere Fuarı’na Katıldı!

Egepen Deceuninck, 12 – 16 Kasım 2022 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi.

Bu yıl 23’üncü kez kapılarını açan fuar, bölgenin önemli pencere fuarı olma özelliğini taşıyor. 100’den fazla ülkeden 70 binin üzerinde sektör profesyoneli ile ziyaretçilerin bir araya geldiği Avrasya Pencere Fuarı’nda birçok sistem ve ürün sergilendi. Egepen Deceuninck, tasarım ve performansın ön planda olduğu yeni serisi Legend Art’ı ve eşiksiz sürme sistemi olan Slimslide Sürme Sistemi’ni ziyaretçilerine tanıttı. Bunun yanında Legend, Fusion, Everest Max, sürme sistemleri, katlanır kapı, kepenk ve panjur gibi ürünlerini ve sektöre dair en yeni uygulamalarını da standında sergiledi.

Sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendiriyoruz.

Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, 23. Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğundan bahsederek şöyle açıklamalarda bulundu:

“Avrasya Pencere Fuarı; Türkiye pencere, kapı ve cam endüstrisinin yeni pazarlara ulaşmasında oldukça önemli bir köprü. Biz de pek çok sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturan bu fuarda yeni trendlerimizi sergiledik ve sektör liderleriyle işbirliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştirdik. Dünya’nın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı’nda tasarım ve performansın ön planda olduğu yeni serimiz Legend Art’ı ve eşiksiz Slimslide Sürme Sistemi’ni hem bayilerimize hem de sektör profesyonellerine tanıttık. Fuar süresince birçok yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından çok yoğun ilgi gördük. Aldığımız geri dönüşlerden de oldukça memnunuz.”