(Kilim Mobilya)’dan “Tuna” Serisi!

Kilim Mobilya, farklı kullanıcı beğenilerini “Tuna Koltuk Takımı”, “Yatak Odası Takımı” ve “Yemek Odası Takımı” ile ortak paydada buluşturuyor. 

Tasarımı fonksiyonel kullanımla buluşturan Kilim; “Tuna Koltuk Takımı”, “Yatak Odası Takımı” ve “Yemek Odası Takımı” ile yenilikçi tasarım anlayışının izinden gidiyor. Günümüz trendlerinin peşinden giderken zamansız tasarımı vurgulayan çizgilerinden de vazgeçmeyen “Tuna”, farklı yaşam alanları ile uyumlu bir birliktelik sunuyor.

Estetik tasarımıyla ön plana çıkan “Tuna Koltuk Takımı”, tekli üniteler halinde de kullanılabiliyor. Takımda kullanılan örme kumaş, kolay silinebilme özelliği sayesinde ise temizliğe ayrılan zamanı azaltıyor. Kasa gövdeleri kontra, yonga levha ve masif ahşaptan imal edilen takımın kanepe, berjer oturum ve sırt kısmında ise yüksek yoğunlukta sünger ve S yay yer alıyor. Dekoratif krom ve füme görünümlü ayaklara sahip “Tuna”daki üçlü koltuklar, özel mekanizması sayesinde 180×120 cm boyutlarında yatağa dönüşüyor.

Sürgü kapaklı dolap, şifonyer, şifonyer ayna, komodin ve karyoladan oluşan “Tuna Yatak Odası Takımı”, bulunduğu ortama sakin bir görünüm sunuyor. “Legnano” ve “cambridge” alternatif renklere sahip takımın dolap kapakları özel mekanizması sayesinde yavaşça kapanıyor.

Konsol, konsol ayna, plazma ünitesi, plazma ünitesi üst modül, sabit masa ve ortadan açılır masadan oluşan “Tuna Yemek Odası Takımı”, her modülünde kullanıcısına kullanım kolaylığı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: kilimmobilya.com.tr