(Yurtbay Seramik) UNICERA’da “Sanat Nedir?” Sorusuna Tasarımları ile Yanıt Arayacak!

Yurtbay Seramik, 7 – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katılacak. 5 gün sürecek fuarda en yeni ürünlerini sergileyecek olan Yurtbay Seramik, “Sanat nedir?” sorusunun yanıtını, yeni koleksiyonu ile ziyaretçilerine vermeyi hedefliyor.


UNICERA İstanbul
Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı

Tarih: 7 – 11 Kasım 2022
Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Salon 5, H02, Bakırköy / İstanbul


Tasarımlarında doğadan ilham alan ve doğa – sanat ilişkisini ön plana koyan Yurtbay Seramik, bu sene de “Sanat nedir?” sorusunun cevabını ürünleri ile yanıtlamayı hedefliyor. “İçinde sanat var” sloganı ile üretilen ahşap, taş, mermer, tekstil dokulu en yeni ve mevcut ürünlerini Yurtbay Seramik ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

“Görülen, bakılan ve sevilen her şeyin sanat olduğunu” savunan ve kurulduğu günden bu yana hedefleri arasında seramik sektörüne ve ürün tasarımlarına yeni bir soluk getirmek olan Yurtbay Seramik standında, 9. Zeki Yurtbay Tasarım Ödülleri Yarışması birincisinin de tasarımları sergilenecek.

Yurtbay Seramik, Türkiye ve yurt dışından pek çok firma ve bireysel katılımcının katılacağı UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Salon 5’te H02 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak.

UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı hakkında ayrıntılı bilgi için bi-özet‘in önceden yer verdiği ilgili haberi incelenebilir:

Seramik Sektörü 7-11 Kasım’da UNICERA’da Buluşuyor!