(Geberit)’ten Yenilikçi Duş Çözümleri!

Geberit, CleanLine duş kanalları, Olona ve Nemea duş teknesi, duvar ve yer süzgeciyle banyolara estetik bir görünüm katıyor. CleanLine sade temizlik sağlarken, Olona’nın yüksek kaydırmazlık seviyesi ise daha güvenli duş alanları yaratıyor. Suyun tahliyesini sorunsuz gerçekleştiren duvar ve yer süzgeci de kompakt yapısıyla yüksek performans gösteriyor.

Geberit, hijyen problemine CleanLine duş kanalları, güvenlik ihtiyacına Alman Standartları Enstitüsü onaylı Olona duş teknesi ve mat beyaz seçeneği Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip Nemea duş teknesi ile cevap veriyor. Duvar ve yer süzgeci ise küçük ayrıntılarla kesin çözüme ulaşmak isteyenlerin banyosunu Geberit mühendisliğiyle buluşturuyor.

CleanLine duş kanalları
Kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle donatılan CleanLine duş kanalları, açık gider yüzeyi ve fonksiyonel kapağıyla banyolara estetik bir görünüm katıyor. Serinin yenilikçi üyesi CleanLine80’in tasarımında sahip olduğu eğimli yapı, parmak izini önleyen kaplama ve toplayıcı profili, bütünsel çözüm sunuyor. İstenilen ölçülerle ayarlanabilen CleanLine duş kanalları, kullanıcı özgürlüğünü üst noktaya taşıyor. Ürün, yapısal özelliklerinin esnekliği sayesinde duvar kenarına veya duş alanının ortasına da pratik bir şekilde konumlandırılmasına imkân tanıyor. CleanLine80, şampanya, siyah krom ve paslanmaz çelik renge sahip. CleanLine’ın gövdeyle entegre izolasyon bezi sızdırma problemlerini önlerken, kanalın içinde yer alan ve istenildiğinde çıkarıp kolayca temizlenebilen saç tutucu tarak ise hijyen problemine çözüm üretiyor.

Olona ve Nemea duş teknesi
Kaydırmaz yüzeyi ile Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip Olona duş teknesi, DIN 51097:1992 ve XP P05-011 standartları çerçevesinde B sınıfından C sınıfına yükseltilen yüzeyiyle yüksek performans gösteriyor. Kare ve dikdörtgen olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcısına sunulan Olona, 25 farklı ölçüsü sayesinde de farklı boyutlardaki banyolarda kullanılabiliyor. Zemin seviyesinde monte edilmesine karşın isteğe bağlı olarak hazır seramik yüzey üzerinde de kullanım fırsatı tanıyan ürün, kullanıcı özgürlüğünü yüksek seviyeye taşıyor. Suyun belirli noktalardan tahliye özelliğini kendi içerisinde bulunan eğimli yapısı ile mümkün kılan Olona’nın taş reçine döküme sahip yapısı, dayanıklılığını uzun yıllar koruyor. Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren ürünün mat beyaz seçeneği ise Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Nemea’da yer alan saç tutucu tarak ise giderin tıkanmasını önlüyor ve temizliği de kolaylaştırıyor. Zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilen Nemea, 9 farklı ölçüye sahip yapısıyla her banyo tipine uyum sağlıyor. Ürünün kare ve dikdörtgen seçenekleri, farklı beğeni tarzlarına hitap ederken, kaydırmaz ve sağlam yapısı güvenli duş imkânı sunuyor.

Duvar ve yer süzgeci ile gider sorununa kompakt çözüm
Duş çözümlerinin vazgeçilmez ögeleri arasında bulunan duvar ve yer süzgeci, üstün Geberit kalitesiyle uzun yıllara dayanan kullanım imkanı veriyor. Gideri yerden duvara taşıyan duvar süzgeci banyonun zeminini bütünsel bir forma bürüyerek uygulaması kolay ve estetik bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Paslanmaz çelik yer süzgeci ise kompakt yapısı ve fonksiyonelliği ile öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2021 yılında 3,46 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.