(E.C.A.)’dan Zorlu Kış Günlerine Verimli Çözümler…

Isıtma cihazlarının yavaş yavaş çalıştırılmaya başlandığı bugünlerde uzmanlar ve sektör temsilcileri kullanıcılarla önerilerini paylaşıyor. Isıtma ve iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A, enerji tasarruflu ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Soğuk kış günleri yaklaşırken insanlar evlerini düzenli olarak nasıl sıcak tutacaklarını düşünüyor. Birçok uzman konuyla ilgili, özellikle nitelikli radyatör ve kombilere sahip kullanıcılar için basit ama işlevsel öneriler sunuyor. Pencerelerden kaynaklanan ısı kaybının önüne geçmek için kalın perdeler kullanmanın faydalı olduğunu ancak perdelerin radyatörlerin üzerine denk gelmemesi gerektiğini vurgulayan uzmanlar bununla birlikte radyatörlerin üzerine veya etrafına da eşyalar konulmaması gerektiğini vurguluyor. Her kış radyatörleri temizletmek ısı iletimini iyileştirip, verimli ısı yayılımı için faydalı olurken, kapılarla zemin arasındaki boşluğa basit malzemeler koymak ısı kaybının önüne geçiyor.

E.C.A; radyatör, kombi ve radyatör valfleri gibi ürünleriyle kullanıcılara kışın soğuk günlerinde verimli çözümler sunuyor. Panel, dizayn panel ve döküm radyatörleriyle gelenekselle günceli buluşturan ve teknolojiyle konforu bir araya getiren E.C.A, ısınma ihtiyacını karşılamanın yanı sıra mekânlara yeni bir kimlik kazandırıyor. Düşük sıcaklıklara uygun yüksek verimli panel radyatörler, iki çeşit düzlem yüzey uygulaması bulunan ince tasarım ve dekoratif görünümlü dizayn panel radyatörler ve yüksek kalite anlayışıyla üretilen uzun ömürlü döküm radyatörler kışın soğuk günlerinde yaşam alanlarında yüksek verim ve ısı dağılımı sağlıyor. Ayrıca birçok seçeneği bulunan, estetik tasarımlı E.C.A termostatik radyatör valfleri de ısının ortama eşit yayılmasını sağlarken, odadaki sıcaklığı algılayarak istenilen sıcaklığa ulaşıldığında akışı durdurma imkânı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr