(Kale Banyo)’dan Yeni Armatür Serisi: “Karina”

Kale Banyo’nun armatür serisi “Karina”, sade çizgilerin yanı sıra banyosunda klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için detaylarıyla dikkat çekiyor.

Banyoların olmazsa olmaz seramik sağlık gereçleri arasında yer alan lavabolar, bataryalar ile tamamlanır. Lavabonuzun şekline, banyonun özelliklerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişen özelliklerde lavabo bataryaları, kullanıcılara konforu sunacak önemli ürünler arasında yer alıyor. Kullanım kolaylığı, banyoya uyumu, dayanıklılığının yanı sıra lavabo bataryaları kullanıcı zevkini de yansıtıyor. Modern teknolojiyi yakından takip eden Kale Banyo’da, kullanıcıların lavabo bataryası seçimi için özel serilerle öneriler sunuyor.

Kale Banyo’nun, tek kumandalı lavabo bataryası “Karina”; krom, fırçalanmış nikel, rose gold ve mat siyah alternatifleriyle kullanıcılara dilediği rengi seçme özgürlüğü sunuyor. Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için ürünlerinde tasarruf çözümleri sunan teknolojiler geliştiren Kale Banyo’nun özel perlatörü sayesinde, “Karina” lavabo bataryası %40 su tasarrufu sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr