(KİPTAŞ) Silivri 4. Etap Konutları Kullanım Kılavuzu Loop Design Awards 2022’de “Kategori Kazananı” Oldu!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları projesine özel geliştirilen Kullanım Kılavuzu, Loop Design Awards 2022’de (Loop Tasarım Ödülleri) “Tematik Proje – Tasarım ve Sosyal Etki” kategorisinde “Kategori Kazananı” ödülünün sahibi oldu.

2020 yılında başlayan ve bu yıl 3.’sü düzenlenen Loop Tasarım Ödülleri; Mimarlık, İç Mekân Tasarımı, Peyzaj Tasarımı, Ürün Tasarımı, Mimari Fotoğraf, Mimari Video ve çeşitli tematik kategorilerde öne çıkan projeleri ödüllendirdi.

 

56 ülkeden 705 başvurunun yapıldığı yarışmada KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları Kullanım Kılavuzu, “Tematik Proje – Tasarım ve Sosyal Etki Kategori Kazananı” ödülüne lâyık görüldü. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Konut Kullanım Kılavuzu’nun fikir geliştirme ve yayına hazırlık süreci, KİPTAŞ ve Binat Mimarlık Medya Grubu iş birliğiyle yürütüldü.

Daire anahtarlarıyla birlikte teslim edilen bu kılavuz aracılığıyla konut sakinleri yaşadıkları semte, KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları’na, oturdukları blok ve daireye ait bilgilere ulaşabiliyor, evlerinde yapılan bakım ve tadilatları kayıt altına alabiliyor.

Künye: 

Yayına Hazırlayan: Binat Mimarlık Medya Grubu & KİPTAŞ
Marka Yetkilisi: Ali Kurt
Marka Temsilcisi: Ceren Korkmaz Özdem
Ajans Temsilcisi: Banu Binat
Yayın Ekibi: Neslihan İmamoğlu (Yayın Koordinasyonu), Gül Dönmez (Kitap Tasarımı ve Dizgi), Şerif Alp Besen (Grafik Tasarım, İllüstrasyon), Aslı Erdem (Araştırma, Editoryal), Meltem Merve İmamoğlu (Araştırma, Editoryal), Gülüzar Sarıdere (Araştırma, Editoryal)

Loop Tasarım Ödülleri hakkında ayrıntılı bilgiye  buradan ulaşılabilir. KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları Kullanım Kılavuzu‘nun bi_özet‘te yayınlanan önceki haberi için:

(KİPTAŞ)’tan Silivri 4. Etap Konutları Sakinlerine Özel Bir Kullanım Kılavuzu!