(GROHE)’den Yeni “Eurosmart” Serisi!

Yeniden lansmanı yapılan GROHE Eurosmart serisi, yaşlıların veya kısıtlı motor becerilere sahip kişilerin özel ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı.

GROHE Eurosmart Loop kumanda kolu, kavramayı kolaylaştıran merkezindeki açıklık sayesinde motor becerileri sınırlı yaşlılara destek sağlıyor. Tam esneklik ve ekstra konfor sunan yeni spiralli çıkış uçlu varyant günlük banyo alışkanlıklarında yüksek manevra alanı sunuyor.

Konfora ek olarak, yaşlanma söz konusu olduğunda güvenlik de özel bir rol oynuyor. Eurosmart SafeStop, maksimum su sıcaklığını önceden ayarlanabilir bir değer ile sınırlandırarak etkili termostatik koruma sağlıyor. Bu özellik, arzulanan su sıcaklığının sabit kalmasını sağlayarak soğuk su tedarikinin durması halinde sıcak suyu etkili şekilde kapatıyor. Çocuklar, yaşlılar veya duyusal veya motor becerilerinde kısıtlamalar yaşayanlar açısından bu özellik büyük önem taşıyor.

LIXIL EMENA Lideri Jonas Brennwald, “Yarının müşterilerini düşündüğümüzde, ‘gümüş yıllarına’ yaklaşıyor olmaları büyük bir olasılık. Modern yaşlılar, resmen emeklilik yaşına yaklaşıyor ya da emeklilik yaşına gelmiş olsalar dahi zinde oluyor ve görme yetilerinin azalacağı veya motor becerilerinin daha eksileceği 10-20 yıl sonrasında dahi karşılarına çıkan günlük engellerde kendilerine destek verecek ürünler istiyorlar. Dolayısıyla, kendimize şu soruyu sormamız gerekiyor: Geleceğe hazır güzel ürünleri nasıl yaratabiliriz? Her nesil ile birlikte evrilen GROHE Eurosmart ürünümüz, değişen ihtiyaçlara anlamlı ürünler ile nasıl cevap verilebileceğinin harika bir örneğini sunuyor” diyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.grohe.com.tr