(Onduline) ile Mimarlık Sohbetleri: PAB Mimarlık ile Mimari Yarışmalar, Yenilikçi Eğitim Yapıları ve Mimarlıkta İleri Dönüşüm Üzerine

Onduline ile Mimarlık Sohbetleri’nin yeni bölümüne PAB  Mimarlık’ın kurucu ortakları Pınar Gökbayrak, Ali Eray ve Burçin Yıldırım konuk oldu. Binat Mimarlık Medya Grubu’nun küratörlüğünde Namık Dolaman’ın hazırlayıp sunduğu video serisinin bu bölümünde PAB Mimarlık ile mimarlık yarışmalarının mesleki pratiklerine yansımaları, yenilikçi eğitim ortamları ve yapıları, mimarlıkta ileri dönüşüm konularının yanı sıra “TEGV Van Nirun Şahingiray Eğitim Parkı”, “Habita Coworking”, “Ara Güler Müzesi” ve “Koç Okulu Lise Binası” projeleri konuşuldu.

İlke İzgi tarafından kameraya alınan ve PAB Mimarlık‘ın ev sahipliğinde gerçekleşen sohbeti Onduline Avrasya YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. 

Onduline Avrasya‘yı sosyal medyada takip etmek için:
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | LinkedIn

#mimarlık #pınargökbayrak #alieray #burçinyıldırım #PABmimarlık #onduline

Hazırlayan ve Sunan: Namık Dolaman
Kamera: İlke İzgi
Küratör: Binat Mimarlık Medya Grubu


Onduline ile Mimarlık Sohbetleri
2018 Aralık ayında başlayan Onduline ile Mimarlık Sohbetleri, 2021 yılında Binat İletişim & Danışmanlık küratörlüğünde programını güncelledi. Nitelikli çalışmalarıyla gündemde olan mimarların ağırlandığı ve güncel projelerinin konuşulduğu söyleşiler YouTube üzerinden izlenebiliyor ve bi-özet’in Onduline ile Mimarlık Sohbetleri sayfasından takip edilebiliyor.