(Brand Week Istanbul) 7-11 Kasım Tarihlerinde Katılımcılarla Buluşuyor!

Bu sene 10. yılını kutlayacak olan Brand Week Istanbul, yaratıcı endüstrileri ve markaları “Time to Reset” teması çatısında bir araya getiriyor. Festival, 7 – 11 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.


10. Brand Week Istanbul
Festival

Tarih: 7 – 11 Kasım 2022
Yer: Zorlu PSM


Geleceğin yön veren trendlerini ve ilham verici hikâyeleri yerel ve global isimlerin sunumlarıyla katılımcılarla buluşturacak olan Brand Week Istanbul; paneller, atölye çalışmaları, akademik seminerler, söyleşiler, marka lansmanları, networking buluşmaları, ödül törenleri ve sergileriyle gerçekleşecek.

Bu senenin temasını iklim krizi belirledi
Her yıl farklı bir tema çatısında kültür, toplum ve iş dünyasını ağırlayan etkinlik, 10’uncu yılında “Time to Reset” temasıyla düzenlenecek. Pandemiyle resmen başlayan 21’inci yüzyılda; iklim krizi, dijitalleşme, üretim ve tüketim alanında değişen modeller ve yeni teknolojilerle birlikte artan alternatif gerçeklikler bu tema altında ele alınacak.

Festivale katılımcıları ile buluşacak konuşmacılar arasından bazıları; kuantum fizikçisi Prof. Mete Atatüre, Kreatif Stratejist Kev Chesters, bestelediği Holywood film müzikleriyle tanınan Pınar Toprak, aktivist sanatçı Laetitia Ky, Dentsu Lab Kreatif Direktörü Naoki Tanaka, araştırmacı Bekir Ağırdır ve yazar Daniel H. Pink.

Markalar ve iletişim projeleri ödüllendirilecek
Hem gündemi şekillendiren hem de geleceği belirleyen konu ve konuşmacılarının yanı sıra Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Brand Academy Sertifika Programı, Marka İkonları Yürüyüşü, Portfolyo Buluşmaları ve özel networking toplantıları gibi geleneksel yan etkinliklerin yanına bu yıl iyileştirmeye dair tüm metotların konuşulacağı “Time to Heal” sahnesi de ekleniyor. “Time to Heal”, Pharmatopia Eczacılarının Projesi kapsamında, sağlığın tüm yenilikçi metotlarının bilimin ışığında konuşulacağı, iyileştirmeye ve iyiliğe açılan gündemler ile sektöre yeni perspektifler katacak.

Detaylı bilgi için: brandweekistanbul.com