(Bang & Olufsen) “Beoplay A9” 10. YILINI KUTLUYOR!

Güçlü ses ve ikonik tasarımı bir arada sunan “Beoplay A9”, 10. yılına özel 5. nesil modeli ile eylül ayında Bang & Olufsen mağazalarında ziyaretçileri ile buluşuyor.

“Beoplay A9” tasarımcı Øivind Alexander Slaatto tarafından ses ve müzikten ilham alınarak tasarlandı. Slaatto‘nun tasarım çizgisi olarak bir daire seçmesinin nedeni ise sesin daire içinde hareket etmesi. Çağdaş çizgilere sahip dikkat çekici bir tasarımla kusursuz bir ses vadeden “Beoplay A9”, yerleşik Chromecast, Airplay ve Bluetooth desteği de sunuyor.

“Beoplay A9”, dünyaca ünlü tekstil firması Kvadrat tarafından ses akustiğine uygun olarak dokunan yün karışımlı kılıfları ile lüks seven kullanıcılara hitap ediyor. Ürün, mobilya tipi estetik tasarımı ile her ortama ve her tarza uyacak şekilde kullanıcıların deneyimine sunuluyor.

“Beoplay A9”u ve diğer tüm B&O koleksiyonunu yakından tanımak için Bang & Olufsen Akasya ve Bang & Olufsen Kanyon mağazaları ve İstanbul Nişantaşı’nda premium markaları müşterileri ile buluşturan deneyim merkezi NG House of Senses‘ten randevu alınarak ziyaret edilebilir.

Ayrıntılı bilgi için: https://hifilife.com/