(E.C.A.)’dan Sıcak Havalar için Yeni Ticari Klimalar…

Kaset Multi İç Ünite

İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., inverter donanımlarıyla soğutma kalitesini yükseltirken işletme maliyetlerini de hafifleterek tasarruf sunuyor. Kaset, kanallı ve salon tipi 3 alternatife sahip hafif ticari klimaların çevreye zarar vermeyen R32 gaz ile desteklenmesi ise verim ve sürdürülebilirliği ile öne çıkarıyor.

E.C.A., geniş alana yayılan işletmelerde daha sağlıklı ve verimli iklimlendirmeyi hafif ticari klimalar ile sunuyor. Kaset, kanallı ve salon tipi olmak üzere kullanıcısına 3 farklı seçenekle sunulan hafif ticari klimalar, bünyesinde yer alan R32 gazıyla da doğayı koruyan iklimlendirme vadediyor. Hafif ticari klimaların tümü full DC inverter teknolojisini içeriyor.

Salon Tipi Klima

Özel filtre sistemi sayesinde toz ve partiküllerden arınmış temiz hava
18.000 – 24.000 – 36.000 – 48.000 BTU/h kapasite seçenekleriyle sunulan kaset tipi klimalar, iklimlendirme yaptığı alana çevresel (360°) hava akışı sağlıyor. Kompakt tasarımıyla geniş alanlarda yüksek performans gösteren kaset tipi klimalar; 24 saat/haftalık zaman ayarı, akıllı kanat yönlendirmesi, çevre ve iç sıcaklık değerlerine göre çalışan otomatik mod seçeneği gibi özellikleriyle de konfor vadediyor. Havadaki toz ve partiküllere karşı özel filtre sistemiyle önlem alan cihaz, sağlıklı çözüm sunarken sessiz çalışma moduyla da kapalı ortamlardaki gürültü problemine çözüm üretiyor.

Ticari alanlarda iklimlendirme ihtiyacını karşılayan kanallı tip klimalar, 24.000 – 48.000 – 60.000 BTU/h kapasitesiyle sunuluyor. Kompresör sistemi sayesinde üst düzey verimlilikle çalışan ürün, otomatik yeniden başlatma özelliği sayesinde de kullanıcı konforunu düşünüyor. 24 saat ve haftalık programlanabilme özelliğine ek olarak rahat uyku moduyla da çalışan cihaz, full DC inverter teknolojisi ile verimlilik sunuyor.

E.C.A. salon tipi klimalar, 48000 – 60000 BTU/h kapasite seçenekleriyle kullanıcısına sunulurken 48000 BTU/h kapasiteli üründe monofaze ve trifaze güç alternatifleri bulunuyor. Cihazın 3D sağ-sol hava akışı, bulunduğu ortamı ideal koşullarda iklimlendirmede konusunda ise benzerlerinden ayrışıyor. LCD gösterge, akıllı defrost özelliği, sessiz çalışma modu ile çevre ve iç sıcaklık değerlerine göre çalışan otomatik mod seçeneği de kullanım konusunda kolaylık vadediyor. Cihazın 3 dakika koruma fonksiyonu, kompresör ömrünü uzatırken, estetik tasarımı ise mekânlarda dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr