(QUA Granite)’ten Dış Alanlar için Yeni Ürün: “Vitoria Anthracite”

Qua Granite’in taş görünümlü, mat yüzeyli çevre dostu “Vitoria Anthracite” ürünü bahçelerde dikkat çekiyor.

Dış alanlara özel olarak üretilen Qua Granite’in “Vitoria Anthracite” ürünü, özel kalınlığı sayesinde uygulama esnasında kırılma ve çatlamalara karşı dayanıklılık gösteriyor, zaman içinde değişime uğramıyor. Don ve yüksek ısıya dayanımının yanı sıra tuz, küf, yosun ve böcek ilaçlarına karşı direnç gösteriyor. Yüzde 0,1’in altında su emme düzeyi, kolay temizlenebilirliği ve kayma önleyici özelliği ile dış mekânlarda dikkat çekiyor.

45×90 ve 60×90 ebat seçenekleriyle teras, balkon, çatı güneşlenme alanları, veranda, sahil, plaj, yüzme havuzu, otomobil yolları, metro, havalimanı, istasyon, park, yeraltı geçidi ve villa bahçesi gibi yoğun trafiğe sahip olan alanlarda güvenle kullanılabiliyor. Uzman döşeme ustası gerektirmeden pratik bir şekilde uygulaması yapılabilen “Vitoria Anthracite” ürünü, uygulandığı alandan kolaylıkla sökülebiliyor ve başka bir alana tekrar döşenebiliyor.

Qua Granite’in “Vitoria Anthracite” ürünü, yürüme yolları, çakıl ve kum alt katmanlar oluşturmak için çimen üzerine kuru döşeme şeklinde uygulanabiliyor. Kuru döşeme sistemi sayesinde ve geleneksel betonarme zemin hazırlanması gerekmediğinden hemen kullanılabiliyor.

Ekolojik olarak sürdürülebilir ve çevre dostu olan tüm QUA Granite ürünleri için \qua.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.