(Skyland HOM Dekorasyon Merkezi) Genç Tasarımcılara Kapılarını Açıyor!

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, dünyanın ve Türkiye’nin nitelikli markalarına ev sahipliği yaparken genç tasarımcılara verdiği destekle sektöre katma değer sağlıyor.

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde oldukça geniş bir alana yayılan ortak alanlarda genç tasarımcıların ürünleri ve tasarımları sergilenirken, bu alanlar aynı zamanda genç tasarımcılara network ağı oluşturmaları için olanak sunuyor. Çeşitli iş birliklerinin önü açılırken gençlerin kendilerini geliştirmeleri için bir fırsat amaçlanıyor.

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi; mobilya, tasarım, dekorasyon ve mimarlardan oluşan yapısıyla dikkat çekiyor. Merkezde özel olarak oluşturulan hazır ofis sistemi sayesinde mimarlar; müşterilerini ağırlayabiliyor, ürünleri anlık olarak görüp inceleyebiliyor ve çözümler sunabiliyor. Mimarlık hizmeti almak isteyen markaların kolaylıkla faydalanabildiği bu sistem ile tüm çözümler zaman kaybı yaşanmadan tek bir merkezden üretilebiliyor.

Markaların ilgi odağı olan tasarımlarını, mağazaların yanı sıra sergileyebilecekleri bir bölüm olarak dikkatleri üzerine toplayan “Trend Alanı” ise dekorasyon meraklılarına ilgi çeken tasarımları bir arada inceleme fırsatı verirken tasarımcılara da ilham kaynağı sunuyor.