(VitrA)’dan Dış Mekânlara Zemin Tasarımı…

Ceppostone

VitrA’nın dış mekân zeminleri için geliştirdiği ahşap, taş ve beton görünümlü 10 farklı serisi, 20 mm kalınlığında karo alternatifleri ile dikkat çekiyor. Farklı boyutlardaki porselen karolar; vizon, bej, gri, grej, meşe, beyaz, antrasit, bazalt, kahve ve krem renk tonlarıyla iç ve dış mekânlara tasarım bütünlüğü sunuyor.

VitrA’nın 20 mm karo koleksiyonları evlerden restoranlara, alışveriş merkezlerinden üretim tesislerine, otellerden ticari işletmelere kadar pek çok yerde dış mekânlar için güvenilir ve kullanışlı bir kullanım imkânı veriyor. Estetiğin doğayla bütünleştirilmek istendiği bahçe, park, teras, havuz bölgesi, kumsal gibi alanlar da VitrA’nın 20 mm kalınlığındaki karolarıyla pratik bir şekilde döşenebiliyor.

Cardostone Bej

VitrA’nın 20 mm karo koleksiyonlarında yapıştırıcıyla, çim, çakıl taşı ya da kum üzerine ve yükseltilmiş döşeme uygulamaları bulunuyor. En zorlu hava koşullarına dayanıklı, kolay uygulanabilen, gerektiğinde sökülüp yeniden takılabilen fonksiyonel ürün sistemi, açık havada tasarımı ile öne çıkıyor. Kaydırmazlık özelliğiyle dikkat çeken karoların rengi solmuyor ve kolay temizlik imkânı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vitra.com.tr