(Peli)’nin Sadık Ustalara Sadakat Ziyaretinde 4. Durak Kayseri OLDU!

Peli, hem ustalara hem de bayilerine özel hayata geçirdiği, Sadakat Programı’nı Türkiye genelinde daha çok ustaya tanıtmak ve duyurmak amacı ile farklı bir organizasyona imza attı. Ustaları ziyaret için dördüncü durağı Kayseri oldu.

Türkiye genelindeki toptancı bayileri ile birlikte en çok puan toplayan ustaları kendi şehirlerinde ziyaret eden Peli, ustalarına hediyelerini yüz yüze vermeyi tercih etti. Malatya ve Trabzon, Konya’dan sonra Kayseri’de ustalarıyla bir araya gelen Peli, buluşmayı Kayseri Toptancı Bayisi Yıldız Yapı’nın Showroom’unda gerçekleştirdi. Peli çalışanları, ustalarla sohbet ederek onları daha yakından tanıma imkânı buldu ve ustaların sorularını yanıtladı.

Ustalar ve bayilerine özel hayata geçirdiği Sadakat Programı ve Pelipuan hakkındaki yeniliklerle ilgili tüm bilgileri de paylaşan Peli, en çok puan toplayan ustalara hediyelerini de elden teslim etti. İç Anadolu Bölge Müdürü Emre Oyanık, İletişim Yöneticisi Meltem Öztaş, Bölge Uzmanı Fatih Gülgün, Bayi Geliştirme Uzmanı Resul Aksoy, Yıldız Yapı Toptancı Bayi sahibi ve ustaların katılımı ile gerçekleşen etkinlikte amaç; Peli puan hediye sistemini anlatmak, hediye hak eden ustaları tanımak ve onlarla bir araya gelmek.

Ustalara yönelik konuşma yapan İç Anadolu Bölge Müdürü Emre OyanıkPeli ustasının uygulama yaptığı zaman aldığı bir hediye puan var, döşemeyi yaptıktan sonra bir sorun yaşarsa çözüm ortağı var. Peli ustaları hiçbir zaman sahipsiz değil. (…)’’ dedi.


Turanlar Grup 
1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Turizm faaliyetlerini ise Turan Prince World Tatil Köyü ve Sentido Turan Prince’de devam ettirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğiyle lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parke, Peli DK (Dekoratif Kapılar) ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesi’nin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke, Kontrplak, Egzotik ve İnşaatlık Kereste, Endüstriyel Ahşap Kalıp Sistemleri, Süpürgelik, Kapı, Filtre Kağıt Çay Poşet, Akü Kağıdı ile entegre bir tesistir.