“Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün On Yılı” Sergisi!

Sto sponsorluğunda 16 – 22 Haziran tarihleri arasında düzenlenen özel sergi, 2012’den bu yana gerçekleşen The Architectural Photography Awards (APA) Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nü çeşitli kategorilerde kazanmış fotoğraflara yer veriyor.


“Mimari Fotoğrafçılık Ödülü’nün (The Architectural Photography Awards) On Yılı”
Sergi

Tarih: 16 – 22 Haziran 2022
Yer: Passage Petit – Champs, Kat: 1
Beyoğlu / İstanbul


The Architectural Photography Awards (APA) her yıl Dünya Mimarlık Festivali (World Architecture Festival – WAF) kapsamında düzenleniyor. Önde gelen mimarlar ile mimarlık ve tasarım endüstrilerinin temsilcilerinden oluşan bir jürinin yaptığı ön seçimden sonra, farklı kategorilerde yer alan eserler WAF delegeleri tarafından oylanıyor ve kazanan sanatçı ve eseri festival kapanış galasında açıklanıyor.

Bu sene onuncu yıl dönümünü kutlayan APA’nın uzun süreli destekçisi ve sponsoru olan Sto’nun İstanbul’da düzenlediği özel bir etkinlikte, yarışmada 2012’den bugüne kadar farklı kategorilerde ödül almış fotoğraflar sergilenecek.

16 – 22 Haziran tarihleri arasında Beyoğlu, Passage Petit-Champs Kat: 1’de gerçekleşecek olan sergi, Pazar hariç her gün saat 12.00 – 19.00 arası açık.

Ayrıntılı bilgi için: www.sto.com.tr