(Bien)’den Ahşap Görünümlü Porselen Karo: “Yoga Wood”

Bien, Yoga Wood Oak

Bien’in ahşap görünümlü porselen karosu “Yoga Wood” estetik ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. “Oak”, “Grey”, “Ivory” ve “Venge” olmak üzere dört renk seçeneği sunan ürün, ahşap görünümü ile dikkat çekiyor.

Zemin, duvar, iç ya da tüm dış mekânlarda kolay uyum sağlamak üzere geliştirilen “Yoga Wood” porselen karo, uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Mat yüzeyiyle ahşabın doğallığını ön plana çıkaran ürün, 20×120 santimetre ebatıyla uygulamada kolaylık sağlıyor.

Ürün; soğuk havalara, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Ahşabın doğallığı ve porselenin estetik birlikteliği ile tasarlanan “Yoga Wood”  kolay temizlenebilir özelliğiyle kullanıcılara konfor sunuyor.

“Yoga Wood” hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.


Bien 
Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından biri olan Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir.

2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekânlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır.

6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü” (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.