(Samsung) “Şehirde Kuralları Sen Yaz” Yarışmasında Kazanan Belli Oldu!

Samsung’un herkese açık olarak düzenlediği “Şehirde Kuralları Sen Yaz” yarışmasının kazananı Hümeyra Topçu oldu. Hayalindeki İstanbul’u “Galaxy S22 Ultra” ile çizen yarışmacının eseri, Kadıköy Bahariye’de 20 Haziran Pazartesi gününe kadar sergilenecek.

Samsung’un, çizimlerine güvenen herkesi “Şehirde Kuralları Sen Yaz” yarışması ile İstanbul’a imzasını atmaya çağırdığı yarışmada, kazanan eser jüri elemeleri ve sosyal medya oylaması ile belirlendi. Hümeyra Topçu’nun “Galaxy S22 Ultra” ile çizdiği eser, sosyal medya oylamasının ardından birinci seçilerek, Kadıköy Bahariye’de herkesin görebileceği bir duvarda sergilenmeye başladı.

Sosyal medya oylamasında en yüksek oyu alan Topçu, çizimiyle İstanbul’a imzasını attı. 20 Haziran tarihine kadar sergilenecek eser, Kadıköy Bahariye’deki General Asım Gündüz Caddesi’nde yer alıyor.

Kuralları ben yazdım, unutulmaz bir deneyim elde ettim.

Yarışmanın kazananı Hümeyra Topçu, sevincini şu sözlerle paylaştı:

“Çizdiğim resimler sayesinde onlarca ülkeden sanatçı & müzisyenler ile çalıştım, duyduğum şahane melodileri resimlere dönüştürdüm, altına imzamı attım ve hayal ettiğim ne varsa birer birer sahip oldum. Bağışlarım, satışlarım ve ellerimden çıkan her şey ‘daha iyi bir insan olabilmek’ içindi. ‘Daha iyi üretmek, daha güzel işler ortaya çıkartmak’ içindi. Kulaklarımı kötülüğe tıkadım, kendime döndüm ve ‘Evet’ dedim. Başarıyorsun hatta ‘Kuralları sen yazıyorsun!’.

Kuralları ben yazdım, Samsung S22 Ultra’da S Pen ile çizdim ve unutulmaz bir deneyim elde ettim. Bu yolculuğa gelebilmem, seçilmem sevgili jüri üyeleri Emrah Ablak, Hakan Keleş ve Ahmet Erdem tarafından; kocaman bir çaba, emek sayesinde gerçekleşti. Samsung Türkiye İnovasyon ofisinde şahane bir şekilde ağırlandım ve muhtemelen o anları ömrümün sonuna dek kalbimin bir köşesinde saklayacağım.” 


Samsung Electronics 
Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.