(E.C.A.)’dan Yeni Armatür Serisi “Myra”

E.C.A. Myra Serisi

Farklı kullanıcı alışkanlıklarına uygun ürünler geliştiren E.C.A.; kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renklerle tasarlanan “Myra” serisini kullanıcılara sunuyor. Hygiene Plus teknolojisiyle geliştirilen seri, dokunmatik özelliğine sahip modelleriyle kullanıcılara konforlu bir kullanım vadediyor.

Krom detayları ile dikkat çeken E.C.A. “Myra” serisi, kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renk seçeneğiyle kişiselleştirilmiş alanlar yaratıyor. Seri, E.C.A.Touch” dokunmatik özelliğine sahip modelleriyle suyun daha verimli kullanımını da amaçlıyor. Dokunmatik özellik sayesinde ürün kolu, açık konumdayken bataryaya temas edilerek tek bir dokunuşla su akışı sağlanıp durdurulabiliyor. Ürün yüzeyine yapılan tek dokunuşla açma kapama gerçekleştirilebilirken minimum temas ile maksimum hijyen sağlıyor.

Türkiye’de ilk kez E.C.A. armatürlerinde uygulanan Hygiene Plus özelliğine sahip olan “Myra”nın yüzeyi kir tutmayarak, banyoda uzun süreli hijyenik koruma sağlanıyor. Herhangi bir kimyasal kullanmaksızın yalnızca su, sabun ve pamuklu bez ile yapılan temizlik sayesinde ürün yüzeyi hijyenik hale geliyor. “Mrya” serisi dünyanın en önemli tasarım yarışmaları arasında yer alan A’Design Award ve German Design Award yarışmalarında aldığı ödüllerle dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr