(Bosch Termoteknoloji)’den Banyolarda Temiz Hava İçin Duvar Tipi Aksiyal Fanlar…

Fan 1500 Serisi

Bosch Termoteknoloji’nin ev, ofis ve mağazalarda kullanıma uygun olan duvar tipi aksiyal fanları, banyo ve tuvaletlerde rutubete, kötü kokulara ve küfe karşı çözüm oluştururken, kullanıcılara bulundukları ortamda temiz ve kaliteli hava deneyimi sunuyor. Farklı kapasite ve özelliklerdeki fanlar, etkili ve sessiz havalandırma imkânı oluşturuyor.

Klasik ve estetik görünüme sahip olan “Fan 1500” serisi, 100 mm, 125 mm ve 150 mm olmak üzere 3 farklı çapta kullanıcılara sunuluyor. Yüksek verimlilik değerleriyle öne çıkan “F1500 W” duvar tipi fanlar, rulman yataklı motorları ile 30.000 saat güvenilir çalışma ömrüne sahip bulunuyor. Yüksek performans, nem sensörü ve 3 ile 30 dakika arasında kapanma fonksiyonuyla her biri ayrı ayarlanabilen çalıştırma süresiyle kullanıcılara etkili ve sessiz havalandırma deneyimi sunuyor. Aydınlatma anahtarıyla başlatılan ve durdurulan “Fan 1500”, kullanıcılara kolay kullanım imkânı sağlıyor. Garanti süresi 5 yıl olan “Fan 1500” serisi aynı zamanda “EU 1253/2014” yönetmeliği ve ERP direktifine de uygunluk taşıyor. Nötr beyaz renkte ve güçlü plastikten yapılmış ön panele sahip ürün, her tür banyo dekorasyon tarzına uyumu ile dikkat çekiyor.

4 farklı modeli bulunan duvar tipi aksiyal fanlarının tümünde, ürün çalışmadığı zaman havada bulunan partiküllerin ve kötü kokunun ters yönde akışını engelleyen ve tek yön hava akışı sağlayan geri akış klapesi bulunuyor. Düşük ses seviyesiyle ön plana çıkan “Fan 1700” serisi, gelişmiş iç tasarım seçenekleri ile kullanıcılara kişiselleştirilmiş ürün oluşturma imkânı tanıyor. Düşük ses seviyesi ve düşük enerji tüketimi ile ürün, konforlu ve tasarruflu bir kullanım oluşturuyor. Ürün, 4 farklı dekoratif panel alternatifi ve farklı renk seçenekleriyle fan gövdesine kolaylıkla monte edilebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bosch-thermotechnology.com


Bosch Termoteknik 
Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçilerinden biridir. 2021 yılında yaklaşık 14.200 çalışan ile 4 milyar avroluk (Yüzde 64’ü Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 401.300 çalışana sahiptir (31 Aralık 2021 itibarıyla). İlk rakamlara göre şirket, 2021 yılında 78,8 milyar avroluk gelir elde etmişti. Şirketin faaliyetleri, Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Tüketici Ürünleri ve Enerji ve Bina Teknolojileri olmak üzere dört sektöre ayrılmaktadır. Bosh, dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak, akıllı evler, Sanayi 4.0 ve ağa bağlı mobilite için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki uzmanlığını ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; farklı etki alanları genelinde ağa bağlı çözümleri tek bir kaynaktan sunabilmektedir. 

Bosch Grubunun stratejik amacı, ağa bağlı bir yaşam için çözümler üretmek, yenilikçi ve heyecan uyandıran çözümlerle dünya genelinde yaşam kalitesini yükseltmektir. Kısacası Bosch, “Yaşam için teknoloji” sunmaktadır. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkedeki yaklaşık 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları dâhil olmak üzere, Bosch’un global üretim ve satış ağı dünyanın hemen hemen tüm ülkelerini kapsamaktadır. Dünya genelinde 400’den fazla lokasyonuyla Bosch Grubu, 2020 yılının ilk çeyreğinden beri karbon nötrdür. Şirketin gelecekteki büyümesi yenilikçilikteki gücüne dayanmaktadır. Bosch, dünya genelinde 125 merkezde 62.500 çalışanıyla, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. | www.bosch.com