(E.C.A.)’dan Yeni Batarya: “Thermo Safe”

Thermo Safe Lavabo Batarya

Kullanıcı deneyimi odaklı tasarımlarla banyo ve lavabolarda pratik çözümler geliştiren E.C.A., sıcaklığı dengeleyen “Thermo Safe” batarya ile güvenli ve konforlu bir kullanım sunuyor. Akış sıcaklığını 45 derecede sabitleyerek olası sorunların önüne geçen ürün, estetik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’de ilk olarak E.C.A. tarafından üretilen ve suyun akış sıcaklığını 45 dereceyi aşmayacak şekilde ayarlayan “Thermo Safe”, kullanıcılara güvenli kullanım sunuyor. Kullanıcı deneyimini iyileştiren teknolojik yapıya sahip “Thermo Safe” batarya, soğuk su akışı durduğunda sıcak suyu da keserek, kullanım suyu sıcaklığının tehlikeli olabilecek dereceye kadar yükselme riskini önlüyor. Soğuk ve sıcak su arasındaki dengeyi sağlayan ürün, su sıcaklığını ayarlamak için geçen süreyi minimuma indirerek tasarruf sağlıyor.

Kullanıcılara farklı rozet seçenekleri sunan “Thermo Safe”, aynı serinin birbirinden farklı banyo ve lavabo tasarımları ile uyum yakalayarak alternatif  oluşturuyor. Kilitlemeli yön değiştirici ve kireç kırıcılı perlatöre sahip ürünün “Caro Thermo Safe” eviye bataryası modelinde ise bütün özelliklere ek olarak 360 derece döner çıkış ucu bulunuyor. Ev, spor salonu, otel, restoran gibi farklı alanlarda kullanılabilen “Thermo Safe”, tasarımı ile bulunduğu mekânlara estetik bir görünüm sunuyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.