(Hager)’den Akıllı Ev Sistemleri…

Hotel Sorli Emocions, Barcelona, 2020

Hager Group’un akıllı ev sistemleri ile evlere uzaktan müdahale ediliyor, gerekli kontroller gerçekleşiyor. Hager, inovasyon ile mimariyi entegre ederek yarattığı yenilikçi çözümleri ile güvenlik, konfor ve tasarruf avantajlarını bir arada sunuyor.

Hager Group, yaşam alanlarındaki farklı fonksiyonların tek anahtar üzerinden kontrol edilmesini sağlıyor. Akıllı ev sistemleri ile evdeymiş gibi eve müdahale edebiliyor, gerekli kontroller gerçekleştirebiliyor. Hager Group akıllı ev sistemleri; ısı, aydınlatma, müzik ve panjur kontrolünü tek anahtar üzerinden yönetilmesine imkân tanıyor.

Akıllı ürünler hem maliyet tasarrufu hem de güvenli bir kullanım imkânı sağlıyor. Hager Group’un geliştirdiği akıllı cihazlar, gün içerisindeki enerji harcamasını kontrol ettiği gibi enerjiyi en çok tüketen cihazları da denetliyor. Söz konusu ürünler enerji tüketimine ihtiyaç olan her alanı görüntüleyerek, gerektiği kadar enerji kullanımına imkân sağlıyor. Böylelikle enerji potansiyeli daha etkin ve verimli bir şekilde kullanılabiliyor.

Maksimum Düzeyde Tasarruf
Otomasyon sisteminde istenilen her an evlere erişim sağlanarak gözlem yapmak da mümkün oluyor. Kullanıcılar, uzaktayken bile evlerine erişim sağlayarak, fonksiyonları gözlemleyebiliyor. Tüm bu fonksiyonlar; tablet, telefon ve bilgisayar üzerinden denetlenebiliyor.

Enerji tasarrufuna uygun çözümler, aydınlatmanın yönlendirilmesini ve kişi sayısına göre aydınlatma kullanımını kontrol ediyor. Güvenli kullanımı öne çıkaran Hager Group, gün ışığından daha iyi yararlanma imkânı da getiriyor. Böylelikle enerjiden maksimum düzeyde tasarruf sağlanırken, elektrikli aletler güvenli şekilde kullanımı sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için www.hager.com.tr web sayfası ziyaret edilebilir.