(Geberit)’ten Yeni Banyo Serisi: “iCon”

Geberit iCon

Yenilikçi tasarımlar ve teknolojiler geliştiren Geberit “iCon” banyo serisi, sade görünümünü aksesuar çeşitliliğiyle tamamlıyor. Serinin slim rim lavabolarda taşma deliğinin görevini üstlenen Clou sifonu ve yenilenmiş montaj sistemi ise Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor.

Yeni nesil tasarım diliyle banyolarda ferah bir ortam sunan Geberit, “iCon” banyo serisi, son kullanıcı ve profesyonellerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunuyor. Aksesuar çeşitliliği sunan “iCon”, daha fazla depolama alanı yaratarak yer tasarrufu sağlıyor.

Sahip olduğu renk, aksesuar ve lavabo çeşitliliği ile her kullanıcıya hitap eden “iCon”, küçük banyolar için de ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Kulp rengi ve dolap seçeneklerinde farklı alternatifleri sunan seri, kişisel zevklere uygun bir tasarım dili ortaya koyuyor. Seride yer alan slim rim lavaboların taşma deliğinin yer almaması ve taşma işleminin lavabo arkasına konumlandırılan Geberit Clou sifon ile gerçekleştirilmesi de Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Güncel trendlere cevap veren açık ve kapalı depolama kombinasyonu ile kullanım rahatlığı sunan “iCon”, çekmece içlerinde sifon kesiği olmaması sebebiyle daha fazla depolama alanı ve estetik görünüm sağlıyor.

Verimli Alan Kullanımı İçin Çekmece İçi Bölmeler
Standart (9 cm), light (5,5 cm) ve slim rim (1,5 cm) olmak üzere üç farklı lavabo alternatifine sahip “iCon”, geliştirilmiş ergonomik tutuşa sahip lavabo dolaplarındaki farklı renklerdeki kulplarla kişisel banyolar yaratma fırsatı veriyor. 155° geniş kapı açıklığına sahip düz boy dolabın kapak açısının fazla olması bir ilk oluyor. Boy dolap ve üst dolaplarda gizli pahlı kapağın kolay açılması için bas-aç bağlantı parçasının varlığı da kullanım kolaylığı sağlıyor. Çekmecelerdeki çekmece içi bölmeler daha tasarruflu bir kullanım sunarken dolapların montajını daha kolay ve güvenli hale getiren yenilenmiş montaj sistemi de Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor.

Geberit “iCon” yeni banyo serisi hakkında daha fazla bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2021 yılında 3,46 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.