Yüksek Yoğuşma Kontrolü ve Yangın Dayanımı İçin İklimlendirme Sektörünün Tercihi: “İzocamflex”

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren İzocam, “İzocamflex” ile tesisat sektörüne örnek olmaya devam ediyor. Çevreye duyarlı bir ürün olarak geliştirilen “İzocamflex”; güçlü ısı yalıtımı, B sınıfı yangın güvenliği ve yüksek yoğuşma kontrolü özellikleriyle boru hatlarında çok yönlü koruma sağlıyor.

Değişen piyasa koşullarında doğru ihtiyaca doğru çözüm geliştirme hedefinde olan İzocam, Ar-Ge çalışmaları ile daha az maliyetle yüksek ısıl konfor sunan “İzocamflex” ürününü geliştirdi. Isıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinde kullanılmak üzere üretilen, elastomerik kauçuk esaslı kapalı gözenekli boru ve levha şeklindeki “İzocamflex”, uygulandığı sistemlerdeki boru hatlarının yüzeylerinde, güçlü ısı yalıtımı, yüksek yoğuşma kontrolü ve B sınıfı yangın güvenliği sağlıyor.

Yüksek ısı yalıtımı özelliği ile çevre dostu bir ürün olarak geliştirilen “İzocamflex”, sürdürülebilir yaşam alanları yaratarak, kullanıcıları daha az enerji tüketmeye yönlendiriyor. “İzocamflex”, enerji tasarrufuna sağladığı büyük orandaki katkı nedeniyle termoekonomik bir ürün olarak nitelendiriliyor. Aynı zamanda B sınıfı yangın güvenliği özelliğiyle de öne çıkan “İzocamflex”, kullanıldığı alanlarda yüksek yangın dayanımının elde edilmesine imkân tanıyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sayfası ziyaret edilebilir.