(Kastamonu Entegre)’den Yeni Parke Serisi “Palace Chevron”

Kastamonu Entegre, Pena

Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, “Floorpan” laminat parke koleksiyonuna “Palace Chevron” serisini ekledi. Balıksırtı desenli “Palace Chevron” koleksiyonunda “Versay” ve “Pena” olmak üzere iki farklı dekor bulunuyor. 

Çevre dostu üretimi belgeleyen Blue Angel (Mavi Melek) sertifikasına sahip ilk Türk markası olan, EPD belgeli “Floorpan” laminat parke ailesinin yeni üyesi “Palace Chevron”, VOC emisyon ölçüm standartlarında en üst seviye olan A+ kalitesinde üretiliyor. Avrupa standartlarında 32. sınıf AC4 seçeneğiyle 10 mm kalınlıkta üretilen seri çizilmeye, aşınmaya, noktasal darbelere, UV ışınlarına ve sigara ateşine karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Lekelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen hijyenik yapıya ve zeminden ısıtmaya uygun tasarıma sahip “Palace Chevron”, kullanıcılarına hızlı montaj imkânı da sunuyor.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.


Kastamonu Entegre 
Yüzde yüz yerli sermayeli bir şirket olarak Kastamonu’da üretime başlayan şirket, Türkiye’nin sanayileşme yolunda atılmış cesur adımlarından biri olarak, ağaç bazlı panel sektöründe yarım asrı aşkın süredir kesintisiz üretim yapmaktadır. Yurt içinde Kastamonu, Gebze, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana olmak üzere 6 lokasyonda üretim tesisi olan Kastamonu Entegre; sektöründe yurt dışına yatırım yapan ilk firma olarak Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya, İtalya ve Türkiye yatırımları ile 6 ülkede üretim yapan global bir markaya dönüşmüştür. ABD’de ise odun yongası tedarik ve lojistik süreçlerini yürüttüğü bir şirketi vardır.