(Geberit)’ten Banyolar için Yeni Ürünler!

Geberit New iCon

Yenilikçi mühendislik anlayışı ile kullanıcı odaklı ürünler geliştiren Geberit; “New iCon”, “Bambini” lavabo bataryası, “Geberit ONE” ve “Nemea” ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyor.

Yaratıcı bir mobilya türü ve aksesuar çeşitliliği sunan Geberit “New iCon”, güncel trendlere cevap veren tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş çekmece haznesi ile daha fazla depolama alanına ve estetik görünüme sahip olan ürün, geliştirilmiş ergonomik tutuşa sahip lavabo dolaplarıyla da farklı renk seçenekleri sunuyor. Geniş kapı açıklığına sahip düz boy dolabın kapağı, dolaba ulaşımı kolaylaştırırken fonksiyonel kullanım imkânı da veriyor. Tüm dolapların montajının kolay ve güvenli şekilde yapılabilmesi, kullanıcısına zaman tasarrufu sağlıyor.

“Bambini” serisinin yeni nesil üyesi krom kaplı “Bambini” lavabo bataryası, çocuk banyoları alanına farklı bir dokunuş getiriyor. Fonksiyonel tasarımı ile banyoda çocuklar için oluşabilecek tehlikeleri minimuma indirmeyi amaçlayan ürün, minimal boyuttaki termostatı ile aşırı sıcak su akışını önlüyor. Renkli banyolara kolaylıkla uyum sağlayan krom kaplı “Bambini” lavabo bataryası, pilli ve elektrikli seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekilleniyor.

Banyolara daha fazla alan ve kolay temizlik imkânı sunan “Geberit ONE”, yatay çıkışlı lavabosuyla Türkiye pazarında bir ilke imza atıyor. Üründe giderin orta alanda bulunmaması sabun ve su sıçramalarının önüne geçiyor. Ürünün yatay görünüme sahip süzgeç sistemi, kendi içinde 10’dan fazla parçaya sahip yapısıyla öne çıkıyor. Ayna ve aynalı dolapların aydınlatma teknolojisi gündüz ve gece banyo kullanımını kolaylaştıracak şekilde kendiliğinden farklı modlarda çalışırken, taş ve mermer görünümlü tezgahları ise ısıya, çizilmeye, darbelere, suya ve leke oluşumuna karşı dayanıklılık sağlıyor.

Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren “Nemea”, mat beyaz seçeneği ile Türkiye pazarında ilk olma özelliğini taşıyor. 9 farklı ölçüsü ile farklı banyo tiplerine uyum sağlayan ürün, yaşam alanları için pratik çözümler sunuyor. Zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilen ürün, bunun yanı sıra özel montaj setleriyle yerden yükseltilebiliyor. Kare ve dikdörtgen seçenekleri olan ürünün, kaydırmaz ve sağlam yapısı kullanıcılara güvenli bir duş vadediyor.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası incelenebilir.


Geberit 
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektöründe etkin bir konumdadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’daki ülkelerde geniş bir şekilde varlığını sürdüren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2020 yılında 3,0 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.