(E.C.A.)’dan Yeni Koleksiyon: “Luna”

E.C.A. Luna Banyo Bataryası

E.C.A. “Luna” serisinde yer alan; tezgah üstü silindirik lavabo, fotoselli lavabo musluğu, duş bataryası, teleskobik kolonlu duş sistemi, sabunluk, diş fırçalık, havluluk ve askılık ile kullanıcı beklentilerine cevap veriyor. 

“Luna” serisinin ürünleri, ideal ölçüler göz önünde bulundurularak tasarlandığından, her tarza uygun dekorasyonun oluşturulmasında kolaylık sağlıyor. “Luna” serisinin öne çıkan ürünleri arasında yer alan tezgah üstü silindirik lavabo, kullanıcı deneyimini iyileştiren ve temizliği kolaylaştıran tasarımıyla öne çıkıyor. 220V güç kaynağı veya 6V pil ile çalışma kapasitesine sahip fotoselli lavabo musluğu, üst düzey hijyen sunarken aynı zamanda tasarruf sağlayıp sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor. Tüm aplike banyo ve duş bataryaları ile kullanılabilen teleskobik kolonlu duş sistemi, özel yapısı sayesinde duş başlığının konum ayarının yapılmasına olanak tanıyor.

Serinin geniş ürün yelpazesinde özel bir yere konumlanan sabunluk, yüzde 100 pirinç ve paslanmaz malzeme yapısıyla sorunsuz kullanım garantisi veriyor. Estetik görünümü ve kolay montajıyla diş fırçalık, krom ve altın renk alternatifleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Uzun ve halka şeklinde iki alternatifle banyoları süsleyen havluluk, kromun verdiği şıklıkla dikkat çekerken, minimal bir yapıya sahip askılık ise pratik kullanımıyla ön plana çıkıyor.

E.C.A. ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.