(Braas) Rüzgar Klipsleri ile Çatıların Rüzgar Dayanımı Artıyor!

Braas Rüzgar Klipsi

Braas, yeni rüzgar klipsleri, paslanmaz çelik malzemesi ve alt yapıya çok sıkı tutunma sağlayan dört tırnaklı güçlü pençesi ile öne çıkıyor. Çatıların rüzgar dayanımı Braas rüzgar klipsleri ile artırılarak daha uzun ömürlü çatılar sağlanıyor.

Braas Kiremit, milimetrik ölçüleri, büyük ebatları ve birbiriyle tam kenetlenebilen yapısı ile güçlü performans sunuyor. “Çatı çözülmesi gereken bir sistemdir” anlayışı ile çatıyı bir bütün olarak ele alan Braas’ın geliştirdiği akılcı ürünlerden biri olan Braas Rüzgar Klipsleri, kiremiti yatay latalara mekanik olarak sabitleyerek, rüzgara karşı daha dayanıklı, daha uzun ömürlü çatılar ile öne çıkıyor.

Braas Rüzgar Klipsleri,

  • Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir,
  • Dört tırnaklı güçlü pençesi ile altyapıya sıkıca tutunma sağlar.

Braas kiremit modellerine uyumlu tasarımları ile rüzgar klipsleri; Diva, Villa, Akdeniz ve TegaLModerN kiremitler için ayrı ayrı sunularak ve çatıdaki her bir kiremit için kullanılması tavsiye ediliyor.

Braas Rüzgar Klipsleri uygulama videosu için YouTube sayfası ziyaret edilebilir. Ürün hakkında detaylı bilgi için web sayfası incelenebilir.


Braas Çatı Sistemleri
Braas Monier ve Icopal’in birleşiminden doğan BMI Group, Avrupa’nın en büyük eğimli ve teras çatı çözümleri üreticisidir. Avrupa’nın yanı sıra Asya ve Afrika’da da faaliyet gösteren BMI Group, Kuzey Amerika’daki lider çatı ve su yalıtımları üreticisi GAF gibi, bir Standard Industries kuruluşudur ve birlikte çatı ve su yalıtımı operasyonunu oluştururlar.

BMI Group, Türkiye’de konusunda Braas markası ile 1998’den beri faaliyet göstermekte olup, 36.000 m2alan üzerinde yılda 1,5 milyon m2kapasiteli Braas Çatı Sistemleri üretim tesisine sahiptir. BMI, Türkiye’de Braas Çatı Sistemleri, EverGuard TPO ve Icopal markaları ile eğimli ve teras çatılara yönelik ürünleriyle hizmet vermektedir.