(TXO Design) “Gastronomi Sohbetleri” Youtube’da Başlıyor!

SEKSENDOKUZ ve TXO Design’ın kurucusu Mimar Ayşe Çetin’in gastronomi dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacağı “Gastronomi Sohbetleri” programı TXO Design Youtube kanalında başlıyor. 4 Nisan Pazartesi Saat 20.00’de yayınlanacak ilk programın konukları; yeme-içme danışmanı Osman Serim ve Noir Pit Coffee kurucu ortağı İbrahim Demir olacak.


“Gastronomi Sohbetleri: Gastromimari”

Moderatör: Ayşe Çetin
Konuşmacılar: Osman Serim, İbrahim Demir
Tarih: 4 Nisan 2022 Pazartesi
Saat: 20.00
Yer: Çevrim içi, TXO Design Youtube Kanalı, SEKSENDOKUZ Youtube Kanalı


Ayşe Çetin

24 yıldır yeme içme sektöründe etkileşimi yüksek mekânlar tasarlayan SEKSENDOKUZ ve TXO Design’ın kurucusu Mimar Ayşe Çetin, gastronomi dünyasının uzman profesyonellerini Youtube üzerinden yayınlanacak olan “Gastronomi Sohbetleri” programında ağırlayacak. 4 Nisan Pazartesi saat 20.00’de TXO Design Youtube kanalında yayınlanacak olan “Gastromimari” başlıklı ilk programın konukları yeme-içme danışmanı Osman Serim ve Noir Pit Coffee kurucu ortağı İbrahim Demir. Ayşe Çetin konukları ile yeme-içme mekanlarının başarısında mimari tasarım etkisini masaya yatıracak. Program, aynı zamanda SEKSENDOKUZ Youtube kanalından da yayınlanacak.

Gastronomi dünyasının nabzını tutmayı hedefleyen programda, sektörü etkileyen gelişmeler, yeni trendler, gelecek değerlendirmeleri  ve mimari ile gastronominin kesişim noktasındaki birçok konu yatırımcı, müşteri ve mimar gözünden ele alınacak.


SEKSENDOKUZ
Ayşe Çetin ve Tuğba Ünal tarafından 1997 yılında kurulan SEKSENDOKUZ, sadece yiyecek-içecek sektörüne özel tasarım çözümleri sunan, hem tasarımcı hem de yatırımcı kimliğiyle özel projelere imza atan bir mimarlık firmasıdır. Profesyonel ekibiyle yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiği birçok projeyle adından söz ettiren SEKSENDOKUZ ‘un üzerinde imzasının bulunduğu 700’ü aşkın referansın tamamı restoran, market, butik market, kafe ve bistro gibi nihai tüketiciyle sıcak ilişki kurulan, taze gıda satışı yapılan mekanlardan oluşuyor.

TXO Design
TXO Design, 24 yıldır yeme içme sektöründe etkileşimi yüksek mekânlar tasarlayan SEKSENDOKUZ’un tecrübesinden doğan bir taahhüt firmasıdır. Mimarlık, grafik tasarım, endüstri ürünleri, inşai işler, soğutma ve endüstriyel mutfak ekipman ve projelendirme hizmetlerini birlikte veya ayrı ayrı sunan TXO Design, bütünsel bir anlayışıyla yenilikçi, fonksiyonel ve rekabetçi yeme içme mekanlarını hayata geçiriyor. Lokasyon fark etmeksizin müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek için en doğru yetenekleri bir araya getiren firma, bu yıl 1’inci yaşını kutladı.