(Günsan Elektrik) “Eqona” ve “Modüler” Serisi ile 6 Farklı Projede Yer Aldı!

Eqona Mocha Anahtar

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren Günsan Elektrik, “Eqona” ve “Modüler” serisi ile 6 farklı inşaat projesinde yer aldı.

Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunmayı amaçlayan Günsan Elektrik, anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün gamı ile birçok konut projesine çözümler tasarlıyor. D6 İnşaat Mühendislik, FİBA ART İnşaat, Kirman Hotels, Pine Village, Öz Mimarlık, Çakmaksu İnşaat olmak üzere altı farklı inşaat projesinde yer alan Günsan Elektrik, sade görüntüsü ile ön plana çıkan “Eqona” ve “Modüler” başta olmak üzere yenilikçi ürünleri ile projelere estetik bir görünüm kazandırıyor. Günsan Elektrik, yeni projelerine siyah, füme ve cam renkleri ile ön plana çıkıyor.

Günsan anahtar priz ve elektrik aksesuarlarını incelemek için web sayfası ziyaret edilebilir.


Günsan
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.