(border_less) ARTBOOK DAYS için Başvurular Başladı!

border_less ARTBOOK DAYS border_less ARTBOOK DAYS

Bu sene 12-15 Mayıs tarihleri arasında, Arter ev sahipliğinde dördüncüsü gerçekleşecek border-less ARTBOOK DAYS için başvurular başladı. 27 Mart’ta sona erecek başvuruların sonuçları ise 5 Nisan’da duyurulacak.


border_less ARTBOOK DAYS

Tarih: 12-15 Mayıs 2022
Son Başvuru: 27 Mart 2022
Sonuçların İlanı: 05Nisan 2022
Mekan: Arter, Beyoğlu, İstanbul
Katılım: Ücretsiz, Herkese Açık, Çevrimiçi Başvuru


Yayını olan veya metin üzerine çalışan sanatçı ve inisiyatifleri ile müze, galeri, kurum, ve enstitüleri bir araya getirmeyi amaçlayan border_less ARTBOOK DAYS‘in bu sene dördüncüsü gerçekleşiyor. 12-15 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerin sanat alanlarında yayın üreten yaratıcılarla tanışabileceği ve çalışmalarını inceleyebileceği organizasyonda yayınevleri ile sanat alanında üreten, söz söyleyen ve paylaşan kişiler arasında yeni ilişkiler geliştirilmesi amaçlanıyor.

border_less ARTBOOK DAYS‘in 4. edisyonunda katılımcı olarak yer almak için bağlantıya tıklayarak çevrimiçi başvuru yapabilirsiniz. Organizasyon ve ziyaret hakkında ayrıntılı bilgi içinse border_less‘ın web sitesini inceleyebilir, en güncel gelişmelerden haberdar olmak içinse sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.


border_less
border_less, farklı coğrafyalardan sanat üretimleri ve sanatsal ifade biçimlerini bir araya getiren Türkiye merkezli çevirim içi bir platformdur. Görsel sanatlar alanında faaliyet gösterir. Online olarak İngilizce-Türkçe kimi zaman da sanatçının, hikâyenin, sanat eserinin veya serginin ana dilinde yayın yapmaktadır. Bu platformun misyonu sanatçı ve yazarlara alternatif bir alan sağlamak aynı zamanda yeni içerik ve yayın desteği vermektir. Halihazırda yayınlanmış ve platforma özel üretilen metinler aracılığıyla bağımsız bir arşiv oluşturur.