(Adore Mobilya)’dan Sokak Kedileri İçin Sosyal Sorumluluk Projesi!

Sokak kedilerini kış mevsiminin zorlu koşullarından koruyabilmek için geleneksel olarak her yıl kış başında Adore Mobilya tarafından düzenlenen “#kedievimadoreden Sosyal Sorumluluk Projesi” 2022 yılında da hayvanseverlerden büyük ilgi ve destek gördü.

Kendi markası ile 70’in üzerinde ülkeye demonte mobilya ihracatı yapan Adore Mobilya, tüm yıl boyunca biriktirdiği hasarlı ve atıl malzemeleri kedi evleri üretiminde kullanıyor. Biriktirilen bu malzemeleri ticari olarak değerlendirmek yerine, kedi evi üretiminde kullanan Adore Mobilya, hayvanseverler aracılığı ile sokak kedilerine kış aylarında barınak olması için dağıtıyor.

Adore Mobilya bu yıl on birincisi gerçekleştirilen “#kedievimadoreden Sosyal Sorumluluk Projesi” ile Ankara, İstanbul, İzmir’deki mağazalarında ve kendi İnternet adresinden toplam 9400 adet olmak üzere ücretsiz kedi evi dağıtımı yaptı. Birçok sivil toplum kuruluşu tarafından destek gören proje, ayrıca “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü”, “Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü” gibi pek çok özel gün için de kedi evi üretti.

Türkiye’de 300.000’e yakın kedi evi dağıtarak, örnek bir proje yaşatan Adore Mobilya, hayvanseverlerle birlikte sokaklardaki korumaya muhtaç canlara gönülden destek vermeye devam ediyor.

Kedi evlerinin dağıtım adresleri hakkında bilgi almak için Adore Mobilya’nın Instagram hesabı takip edilebilir veya adoremobilya.com web sitesi üzerinden sadece kargo ve ambalaj bedeli karşılanarak kedi evlerine ücretsiz sahip olunabilir.