(Çanakkale Seramik)’ten Yeni Koleksiyon: “FormArt”

Allure

Sürdürülebilir ürünleri ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken Çanakkale Seramik’in, malzemenin benzersiz kimyasını sanatsal bir formla yeniden yorumlayan FormArt koleksiyonu, sanat ve zanaati tek yüzeyde buluşturarak kullanıcıları “zamansız” şıklığa davet ediyor. Nostaljiyi, anı ve geleceği aynı anda kucaklayan yeni koleksiyon, klasik tasarım çizgilerini modern dünyanın süzgecinden geçirmeyi hedefliyor.

“Formart” koleksiyonunda yer alan “Allure” serisi, klasik ve modern çizgilerin uyumlu birlikteliği dikkat çekiyor. Seride öne çıkan mat yüzeyler 5 ayrı renk seçeneği ile kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Elegan görünümü ve 3 farklı modülü ile “Allure” serisi mekânların tercihi oluyor.

Geleneksel Türk seramik renklerinden ilham alan “Atria” serisi krakle sır ile tasarlanan beşgen formunda karoları ile zarafeti kullanıcılara hissettiriyor. Ustalıkla işlenen el yapımı yüzeyler, mekânlara canlılık getiriyor.

Geçmişin izlerini modern mekânlar için yeniden yorumlayan “Heritage” serisi, el yapımı metalik ve parlak yüzey alternatifleri ile şık bir görünüm sağlıyor. İhtişamlı ruhuyla öne çıkan “Vanity” serisi altın ve platin dekor seçenekleri ile mekânlara seçkin bir atmosfer kazandırıyor.


Kaleseramik
Doğa dostu üretim anlayışını uluslararası standartlarla belgeleyen ve seramik sektöründe bir ilk olarak bütün ürünlerine EPD Sertifikası alan Kaleseramik’in, seramik karodaki güçlü markası Çanakkale Seramik, yıllara dayanan güven ve tecrübenin sembolü olmaya devam ediyor. “İyi Bak Dünyana” hareketi ile doğadan ilham alarak çevre dostu ürünler üreten Çanakkale Seramik’in; duvar, yer, tezgâh arası seramik karolar iç mimaride rahat temizlenen bir kullanım imkânı sunarken, özellikle ıslak hacimli mekânlarda sağlıklı bir ortam da yaratıyor. | www.kale.com.tr