(Vaillant)’tan “Green iQ” Konseptli İklimlendirme Cihazları

ecoTEC Exclusive

Ürettiği cihazların en üst düzeyde sürdürülebilir olması için çaba gösteren Vaillant, “Green iQ” konseptli “ecoTEC Exclusive” ve “aroTHERM plus” iklimlendirme cihazlarını geliştirdi. Yüksek verimliliğe sahip ürünlerini akıllı iletişim teknolojileriyle birleştiren Vaillant, hem çevreci ürünleriyle daha fazla tasarruf sunuyor hem de akıllı iletişim teknolojileri ile tüketicilerin konfor seviyelerini artırıyor.

Vaillant’ın, “Green iQ” etiketli “ecoTEC Exclusive” yoğuşmalı kombisi; multi yoğuşma sağlayan teknolojisi ile standart kombilere kıyasla yüzde 8’e varan ek tasarruf ve düşük maliyetli enerji kullanımı vadediyor. Kolayca kurulumu yapılan kablosuz ağ modülü sayesinde akıllı telefon uygulamasına bağlanabilen ve evdeki diğer akıllı cihazlarla iletişim kurabilen “ecoTEC Exlusive”, akıllı kontrol kullanımı ile A+ sistem ısıtma enerji verimliliğine, yüzde 9 düşük modülasyon oranıyla anlık ısı ihtiyacına göre otomatik kapasite ayarına sahip.

Geleneksel işi olan kombinin yanı sıra yüksek verimlilik özelliğine sahip ısı pompasına da odaklanan Vaillant, diğer ürünlerinden yaklaşık 700 kat daha çevreci bir çözüm sunan ısı pompası “aroTHERM plus”ı piyasaya sundu. Ürün A+++ verimliliği ve çevreciliği ile dikkat çekiyor.


Ayrıntılı bilgi için:
www.vaillant.com.tr