(Creavit)’ten Yeni İnovatif Ürün: WQ Akıllı Klozet

Creavit, yeni inovatif ürünü WQ Akıllı Klozet ile hijyen ve konforda alışkanlıkları değiştirmeyi hedefleyerek geleceğin teknolojisini günümüz ile buluşturuyor. 

50 yılı aşkın süredir seramik sağlık gereçleri başta olmak üzere, banyoya dair pek çok ürün grubundaki birçok yeniliği kullanıcıları ile paylaşan Creavit, sürekli gelişen ve değişen beklentilere WQ Akıllı Klozet ile yanıt veriyor.

WQ Akıllı Klozet barındırdığı teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. Ürün, tamamen kişiselleştirilebilir yapısıyla sonraki kullanımlar için kullanıcısını hatırlıyor. Yavaş kapanan antibakteriyel kapağı, 5 kademeli ve ayarlanabilir yıkama suyu sıcaklığı ayarı, kendini otomatik olarak temizleyen taharet borusu ve kötü kokuları engelleme fonksiyonu gibi özellikleriyle hijyen sağlayan WQ Akıllı Klozet, sıcaklığı ayarlanabilir klozet oturağı, kurutma fonksiyonu ve night light led aydınlatmasıyla ise konfor sunuyor.

Creavit WQ Akıllı Klozet, tüm banyolara uyum sağlayan yapısı ile dikkat çekerken su tasarrufu sağlayan sistemi ve kurutma özelliğiyle birlikte tuvalet kâğıdı kullanımını da minimum seviyeye indirerek tasarruf sağlanmasına imkân tanıyor.

Estetik ve tasarımı, teknoloji ile buluşturmayı amaçlayan Creavit, “kullanıcı odaklı tasarım” bakış açısıyla yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.