(E.C.A.)’dan Pelet Yakıtlı Ürünler

Doğalgazın olmadığı yerlere yönelik geliştirilen E.C.A pelet yakıtlı soba ve kazanlar, Elanus 12, 18 ve 25 kW ve Rhea 23,40 ve 60 kW kapasiteli ürün seçenekleri ile sunuluyor.

İklimlendirme sektörünün ihtiyaçlarına 35 yılı aşkın deneyimiyle tüketici odaklı çözümler sunmayı amaçlayan E.C.A.’nın geliştirdiği pelet yakıtlı ürünler, yanma sonucu oluşan enerjinin yüzde 95 oranında kullanımını sağlarken, enerji kaybını en aza indiriyor.

Diğer ısınma türlerinde yüzde 10-30 arasında değişen kül seviyesi, pelet yakıtlı ürünlerde yüzde 0,5-1 oranında seyrederek ısınmanın temiz ve kullanışlı olmasına yardımcı oluyor. Otomatik ateşleme sistemi ve ihtiyaca göre yakıt yüklenebilmesiyle kullanım kolaylığı da sağlayarak yüksek kapasiteli baca gazı fanı ile sızıntı riskini sıfıra indiriyor. Geniş yakıt haznesine sahip ürünlerin gelişmiş merkezi kontrol sisteminin varlığı, sensörlerden gelen verilerle yanmayı gerçekleştiriyor.

Elanus Pelet Soba

Hareketli ızgara sistemi sayesinde kolay temizlenen Elanus Pelet Soba, genleşme deposu, sirkülasyon pompası ve kompakt yapısıyla konforlu kullanım sunuyor. Termal camları, patlama deşarj valfi, çocuklar için ikinci seviye cam koruma ve kilidi ile güvenliği üst seviyede tutuyor.

Rhea Pelet Kazan ise negatif basınç altında çalışabilmesi sayesinde yakıt deposuna alevlerin erişimini engelliyor. Diğer bir yandan manuel türbülatör ve otomatik brülör temizleme sistemiyle ihtiyaca uygun akıllı temizlik çözümü sunuyor.

E.C.A.’nın pelet yakıtlı ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için: www.eca.com